امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


استاندار مازندران در قرارگاه نوروزي پليس
کد مطلب : ۱۲۹۶۲  / گروه :  / ۰۳ فروردین ۱۳۹۵  /  بازدید : ۹۰۸
 مازندران باید به فضاي کار، تلاش، اقدام و عمل تبدیل شود /  مازندران امن‌ترین استان کشور استاندار مازندران چالش جدی مازندران را بیکاری دانست و افزود: فضاي مازندران باید به کار، تلاش، اقدام و عمل تبدیل شود و با تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی شاهد مازندرانی سرسبز، آباد و پویا باشیم.

ربیع فلاح‌جلودار در قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی مازندران با تاکید براینکه منویات رهبری و شعار امسال که در راستای تحقق اقتصادی مقاومتی است باید در مازندران محقق شود، اظهار کرد: چالش ویژه کشور ما مباحث اقتصادی است و رهبری در سال گذشته و امسال نکات ارزنده‌ای را برای  رفع مشکلات اقتصادی مطرح کردند که در کشور باید اجرا شود.
استاندار مازندران با تأکید بر اینکه اگر مشکلات اقتصادی در کشور حل شود بسیاری از معضلات ديگر نيز حل می‌شود، افزود: مازندران در مباحث فرهنگی پیشرفته است و با تلاش مسئولان و برنامه‌ریزی‌های انجام شده شاهد کاهش جرائم و تخلفات هستیم.
این مسئول به مدیریت درست در رفع مشکلات ترافیکی اشاره کرد و گفت: در گذشته شاهد بی‌نظمی و مدیریت نادرست فعالیت دستگاه‌ها بودیم و مباحث ترافیکی به‌عنوان چالش برای مازندران تلقی می‌شد.
فلاح‌جلودار با بیان اینکه دو عنصر سلامت و امنیت از شاخص‌های توسعه محسوب می‌شود، ادامه داد: مازندران از استان‌های امن کشور است.
وی با اشاره به اینکه مازندران از استان‌های مهم کشور در مباحث گردشگری است، تصریح کرد: موضوع گردشگری در دنیا شاخص مهم توسعه است و اگر قابلیت‌های استان به درستی بهره‌مند شویم سیاست ناب اقتصاد مقاومتی محقق می‌شود.
استاندار مازندران با بیان اینکه به‌عنوان کارشناس اقتصادی واقفم که این استان دارای ظرفیت‌های اقتصادی است که سبب رونق می‌شود، افزود: موضوعات اقتصاد مقاومتی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های استان باید روی میز قرار گیرد.
این مسئول با اشاره به اینکه مازندران در زمینه کشاورزی استعدادهای بی‌نظیری در جهان دارد که تاکنون به مسائلی که شرایط استفاده از آن باید صورت گیرد، نرسیدیم، اظهار کرد: تاکنون در مازندران هدایت آب‌های سطحی انجام نشد و در زمان کشت محصول به ویژه در شالیزارها با مشکل آب مواجه هستیم.
فلاح‌جلودار با تأکید براینکه برای تحقق اقتصادی مقاومتی در مازندران باید در بهره‌مندی از آب علمی برخورد شود، افزود: نیروی انتظامی هم باید رسالت و مسئولیت خود را در ارتباط با اقتصاد مقاومتی احصا کند.
وی با بیان اینکه امن‌ترین نقطه سرمایه‌گذاری در جهان منطقه خاورمیانه به ویژه جمهوری اسلامی است، خاطرنشان کرد: ما باید به این تفکر باشیم که اقتصاد مازندران باید پویا شود و این امر نیازمند هوشیاری مسئولان در جذب سرمایه‌گذار است.
استاندار مازندران یکی از سیاست‌های راهبردي را در رابطه با اقتصاد مقاومتی بهره گيري از  سرمایه‌گذاری خارجی و توسعه صادرات دانست و گفت: باید به افزایش تولیدات داخلی توجه کنیم.
این مسئول، چالش جدی در اقتصاد مازندران را بیکاری دانست و افزود: فضای استان مازندران باید به کار، تلاش، اقدام و عمل تبدیل شود و  باید در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی شاهد مازندرانی سرسبز، آباد و پویا باشیم.


 مازندران باید به فضاي کار، تلاش، اقدام و عمل تبدیل شود /  مازندران امن‌ترین استان کشور
 مازندران باید به فضاي کار، تلاش، اقدام و عمل تبدیل شود /  مازندران امن‌ترین استان کشور
 مازندران باید به فضاي کار، تلاش، اقدام و عمل تبدیل شود /  مازندران امن‌ترین استان کشور
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز12090
مجموع44845435

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری