امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


يونسي، در جلسه كميته نقش زنان و دفاع مقدس شوراي هماهنگي حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس استان؛
کد مطلب : ۱۳۳۶۵  / گروه :  / ۰۵ خرداد ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۲۲۶

 به گزارش روابط عمومي استانداري، عليرضا يونسي رستمي، معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران در جلسه كميته نقش زنان و دفاع مقدس شوراي هماهنگي حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس استان، با اشاره به اين كه مردان و زنان مازندارني در شمار نخستين اقوامي بودند كه براي گسترش حرمين شريفين و توسعه حرم حضرت امام حسين (ع) بذل مال كردند، افزود: امروز نيز جوانان مازني با بذل جان خود از حرم فرزندان پيغمبر (ص) در برابر ددمنشان تكفيري و تروريست هاي الحادي پاسداري مي نمايند.

يونسي با اشاره به جانفشاني و ايثارگري هاي غيورمردان مازني در جبهه هاي حق عليه باطل در دوران دفاع مقدس، ياد آور شد: بدون حمايت، پشتيباني، ايثارگري و مجاهدت زنان ايران اسلامي، تحقق حماسه هاي دوران دفاع مقدس بسيار سخت و دشوار مي نمود.

وي بر به تصوير كشيدن حماسه آفريني هاي زنان مومن و انقلابي استان طي دوران دفاع مقدس، در قالب كتاب، فيلم، آلبوم عكس و ...، تصريح كرد و گفت: در تحرير اين خاطرات و ايثارگري ها، بايد از نغز ترين و برانگيزاننده ترين نوعِ نگارش استفاده نمود.

معاون استاندار، هم چنين بر استفاده از ظرفيت فضاي مجازي در به تصوير كشيدن نقش زنان در دفاع مقدس براي همه طبقات اجتماعي، تاكيد كرد و ياد آور شد: در اين آثار به همه ابعاد نقش آفريني زنان در حماسه دفاع مقدس توجه شود.

يونسي به جهاد مالي زنان در دفاع مقدس و ايثارگري و تشويق همسران و فرزندان خود براي حضور در جبهه ها اشاره كرد و گفت: بايد معرفي اين بزرگي ها و عظمت ها، رنگ و بوي مردمي به خود بگيرد و در اين راستا، از توان تشكل هاي مردم نهاد و خيرين و هم افزايي همه دستگاه ها براي كمك به اداره كل حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس استان استفاده شود.


حماسه دفاع مقدس با حمايت و ايثار زنان ايران اسلامي محقق شد / در تبيين نقش زنان در دفاع مقدس به همه ابعاد آن توجه شود
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز12155
مجموع44845500

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری