امروز شنبه, 25 آذر 1396


کد مطلب : ۱۳۳۷۴  / گروه :  / ۰۵ خرداد ۱۳۹۵  /  بازدید : ۹۸۷
برگزاري دوره آموزش تخصصي یک روزه پدافند زیستی در مازندران نبوی، مدیرکل پدافند غیر عامل استانداري در این دوره آموزشي، ضمن تبین اهمیت و حساسیت موضوع تهدیدات زیستی به تشکیل قرارگاه پدافند زیستی در استان اشاره و افزود: این قرارگاه در راستای رصد، پایش، هشدار دهی سریع و فرماندهی مدیریت صحنه عملیات تهدیدات زیستی شکل گرفت و در آينده نزديك تجهيز خواهد شد.

 آموزش تخصصی پدافند زیستی با حضور دستگاه های اجرایی استان و اعضاء قرارگاه پدافند زیستی برگزار شد.

نبوی، مدیرکل پدافند غیر عامل استانداري، در ابتدای این دوره آموزشي، ضمن تبین اهمیت و حساسیت موضوع  تهدیدات زیستی به تشکیل قرارگاه پدافند زیستی در استان اشاره و تاکید کرد: این قرارگاه در راستای رصد، پایش، هشدار دهی سریع  و فرماندهی مدیریت صحنه عملیات تهدیدات زیستی شکل گرفت و در آينده نزديك تجهيز خواهد شد.

وی مازندران را یکی  از مهم ترین استانهای کشور در حوزه زیستی دانست و بر اهتمام اعضاء قرارگاه در راستای ایمنی زیستی  تاکید کرد.

در ادامه غلامرضا اولاد، عضو هئیت علمی و مدیر تحقيقات  و پژوهش دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، با تشریح مفاهیم، اهمیت و تاریخچه تهدیدات زیستی به تبین سند راهبردی پدافندزیستی پرداخت و ضمن تبین اهداف تهدیدات بیولوژیک به بیان اقدامات در حوزه های پیشگیری، آمادگی و مقابله در چرخه دفاع زیستی اشاره و بر آماده بودن همه دستگاههای عضو با توجه به سهل الوصول بودن تهدید میکروبی تاکید کرد.

وی در پایان به تشریح توانمندیهای کشور در این حوزه پرداخت و گفت: ایران دارای توان تخصصی بالایی در مقابله با تهدیدات بیولوژیکی دشمن می باشد.


برگزاري دوره آموزش تخصصي یک روزه پدافند زیستی در مازندران
برگزاري دوره آموزش تخصصي یک روزه پدافند زیستی در مازندران
برگزاري دوره آموزش تخصصي یک روزه پدافند زیستی در مازندران
برگزاري دوره آموزش تخصصي یک روزه پدافند زیستی در مازندران
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز5453
مجموع43698035

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری