امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


استاندار مازندران در كميسيون مشترك بانكها در پارك موزه دفاع مقدس
کد مطلب : ۱۳۵۷۵  / گروه :  / ۲۴ تیر ۱۳۹۵  /  بازدید : ۱۸۶۷
 ترويج فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس وظيفه همه است استاندار مازندران در كميسيون مشترك بانكها در پارك موزه دفاع مقدس گفت : ترويج فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس وظيفه همه است.

ربيع فلاح جلودار در نشست كميسيون مشترك بانكها در پارك موزه دفاع مقدس حفاظت و حراست از ميراث گرانبهاي شهدا و رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس را بسيار مهم خواند و گفت : همه بايد تلاش كنيم تا ارزشها و آرمانهاي شهدا و رزمندگان فداكار ما در دفاع مقدس به نسلهاي بعدي منتقل شود .
وي ادامه داد : پارك موزه دفاع مقدس و اين مركز فرهنگي مي تواند بهترين نقش را در انتقال مواريث ماندگار دفاع مقدس به نسل جوان و نوجوان جامعه ايفاء نمايد .
وي خواستار مشاركت همه بانكهاي خصوصي و دولتي براي تسريع در ساخت اين مركز فرهنگي شد و گفت : متاسفانه در اين زمينه عقب هستيم و اين مركز بايد زودتر تكميل مي شد ولي از زمان فعاليت دولت تدبير و اميد تا كنون كمكهاي خوبي به اين مركز فرهنگي شده است ولي اين اعتبارات پاسخگو نيست و مشاركت مردم و همه دستگاهها و بانكها را مي طلبد.
در اين نشست سردار ملكي مدير كل حفظ آثار و ارزشهاي دفاع مقدس از عنايت و كمك هاي ويژه استاندار مازندران به اين مركز فرهنگي تقدير و تشكر نمود و گفت : در سه سال گذشته كمكهاي بسيار خوبي به اين مركز فرهنگي شده است و براي تهيه زمين مورد نياز توسعه اين مركز به مشاركت بانكها و مردم نيازمنديم .
در ادامه مديران بانكهاي استان به بيان نظرات و راهكارها براي حل مشكل و تسريع در تكميل اين مركز فرهنگي و خريد زمين مورد نياز پارك موزه پرداختند.


 ترويج فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس وظيفه همه است
 ترويج فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس وظيفه همه است
 ترويج فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس وظيفه همه است
 ترويج فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس وظيفه همه است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز12163
مجموع44845508

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری