امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


احمدي، اعلام كرد:
کد مطلب : ۱۵۱۰۱  / گروه : اخبار /  / ۲۷ فروردین ۱۳۹۶  /  بازدید : ۵۳۶
برگزاری انتخابات الکترونیک شورای شهر نکا
 فرماندار نکا: با پیگیری های بعمل آمده، شهر نکا بعنوان پایلوت انتخاب شده تا رأی‌ گیری شورای شهر نکا به صورت الکترونیکی برگزار شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، مهندس احمدی فرماندار شهرستان نکا، از برگزاری انتخابات الکترونیکي شورای شهر نکا خبر داد.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان نکا بیان داشت: در این دوره از انتخابات، از فضای رأی‌گیری دستی خارج و به سمت رأی‌گیری الکترونیکی خواهیم رفت.
احمدی با اشاره به برگزاری انتخابات الکترونیکی شورای شهر افزود: تمام مسائل در رابطه با امنیت این انتخابات  هم مدنظر قرار گرفته و رعایت شده است و نتایج آرا بسرعت قابل استخراج و دستیابی است.
فرماندار نکا بر رعایت قانون از سوی تمامی دست اندرکاران تأکید كرد و گفت: برای احقاق حق انتخاب شوندگان و انتخاب کنندگان بر مبنای قانون، با تمام توان تلاش خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت حق هیچ یک از انتخاب شوندگان و انتخاب کنندگان تضییع شود.
احمدی تصریح کرد: از جمله این حقوق در بررسی صلاحیت داوطلبان است که دقیقاً باید به شکل قانونی و مستند از سوی هیأتهای  اجرایی مورد توجه قرار گیرد و در این راستا نیز حقوق داوطلبان از سوی ما به طور کامل رعایت خواهد شد.


برگزاری انتخابات الکترونیک شورای شهر نکا
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز20158
مجموع44853503

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری