امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري مازندران مجموعه ورزشي و استخر سرپوشيده ارشا را با اعتبار 3 ميليارد و 500 ميليون تومان از محل سرمايه گذاري بخش خصوصي در كلارآباد عباس آباد افتتاح كرد .
اين آزمايشگاه در زميني به مساحت 3 هزار متر مربع و با اشتغالزايي 40 نفر در فاز اول آغاز به كار نمود.
حسن خيريانپور پروژه آسفالت محور شهرك صنعتي با اعتبار بالغ بر 1 ميليارد و 200 ميليون تومان از محل اعتبارات دولتي و مشاركت مردمي را در سلمانشهر عباس آباد افتتاح كرد .
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري با همراهي نماينده مردم تنكابن، عباس آباد و رامسر در مجلس شوراي اسلامي،مسئولين استاني و شهرستاني پست 20/63/230 كيلو ولت جيسا دانيال را با اعتبار 4 ميليارد و 500 ميليون تومان در سلمانشهر شهرستان عباس آباد افتتاح كرد.
2 طرح اشتغالزايي در بخش توليد گل و گياه با اعتبار 800 ميليون ريال از محل اعتبارات توانمندسازي كميته امداد امام خميني (ره) در بخش مركزي شهرستان عباس آباد با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي وتوسعه منابع استانداري راه اندازي شد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري مركز خدمات خودرويي و تعويض پلاك سلمانشهر را با اعتبار 50 ميليون تومان از محل مشاركت بخش خصوصي در سلمانشهر شهرستان عباس آباد افتتاح كرد.
با حضور حسن خيريانپور دو پروژه ايستگاه تقلیل فشار گاز 50000 متر مكعب در ساعت با اعتبار 2 ميليارد تومان از محل اعتبارات ملي و پروژه آسفالت محور عباس آباد به كلاردشت به طول 18 كيلومتر همراه با خط كشي با اعتبار 2 ميليارد و 300 ميليون تومان از منابع دولتي در شهرستان عباس آباد افتتاح و به بهره برداري…
حسن خیریانپور تصریح کرد: امروز هم مردم به نوعی دیگر در عرصه های مختلف جهاد علمی اقتصادی فرهنگی مشارکت دارند باتوجه به ساخت کتابخانه باید در جهت توسعه نهضت مطالعه مفید و گسترش و تعمیق فرهنگ کتابخوانی اقدام کرد.
حسن خيريانپور با بيان اين مطلب كه اين هنرستان دخترانه با 4 كلاس و 4 كارگاه در مساحت 1100 متر مربع احداث شد گفت: تجهيز اين هنرستان به سايت ، نمازخانه ، سرويس كامل بهداشتي براي معلولين و ساير امكانات آموزشگاهي از سال 1394 آغاز و امروز به بهره برداري رسيد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با تأکید بر عمران وآبادانی روستا هاگفت: باید در کنار عمران روستا , در جهت تولید و اشتغال از تمامی ظرفیت های روستا استفاده بهینه شود .
حسن خیریانپور برند سازی, اقتصاد دریا محور, توسعه صنایع تبدیلی و فرآوری محصولات کشاورزی , توسعه کشت گیاهان دارویی , بسته بندی , سورتینگ و توسعه و ترویج و بهره گیری از دستاوردهای علمی نوین در بخش کشاورزی را مورد تأکید قرار داد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری افزود: ماندران با 978 هکتار که 710 هکتار آن گل و گیاه در فضای باز می باشد سالانه 285 میلیون اصله, شاخه , گلدان تولید را دارا می باشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران به اختصاص 165 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی اشاره کرد و گفت: این تسهیلات به بخش های کشاورزی , صنایع دستی , بوم گردی و گردشگری اختصاص خواهد یافت و همچنین 130 میلیارد تومان از محل بند دال تبصره 16 بودجه سال 1396 برای اشتغال خرد و مشاغل خانگی اختصاص یافت…
حسن خیریانپور میزان سرمایه گذاری این واحد را 5 میلیارد تومان اعلام نمودو ابراز امیدواری کرد بر اساس چشم انداز این گلخانه بیش از 3 میلیارد تومان ظرفیت بهره برداری این واحد در سال پیش بینی می گردد.
این باغ گیاه شناسی که به عنوان زیر مجموعه وزارت جهاد کشاورزی با حمایت های معاونت آموزش و تحقیقات این وزارت خانه فعالیت می کند دارای 900 گونه درختی , علوفه ای و بوته ای است .
این مرکز با وسعت 2700 متر مربع و با برخورداری از حضور 2 پزشک عمومی , 1 دندانپزشک , 2 ماما و کارشناسان بهداشت عمومی در روستای ازباران فعالیت خود را با پوشش 8000 نفر آغاز نمود.
حسن خیریانپور با بیان این مطلب که کلنگ این سالن ورزشی در سال 1390 زده شد وبخش اعظم اعتبار آن از طریق خیر نیکوکار تأمین شد گفت: این سالن وزرشی که دارای امکانات و تجهیزات و سالن جداگانه برای ورزش های انفرادی می باشد با اعتباری بالغ بر 700 میلیون تومان احداث شد که 150 میلیون تومان آن از محل…
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري ميزان اعتبار برآورد شده براي پروژه موصوف را 100 ميليارد ريال عنوان نمود و گفت : اين واحد توليدي با ظرفيت توليد 70 هزار قطعه در هر دوره و با اشتغال زايي 10 نفر در شهرستان سوادكوه در حال احداث مي باشد .
با حسن خيريانپور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري مازندران در شهرستان سوادكوه آسفالت معابر شهري و روستايي اين شهرستان با اعتبار 60 هزار ميليون ريال مورد بهره برداري واقع شد.
حسن خيريانپور معاون اقتصادي و توسعه منابع استانداري مازندران ميزان برآورد اعتباري اين پروژه را 4 هزار ميليون ريال عنوان نمود .
دستگاه سي تي اسكن با اعتبار 2 ميليارد تومان و دستگاه بي خطر ساز بيمارستان شهداي زيرآب سوادكوه با اعتباري بالغ بر 200 ميليون تومان با حضور حسن خيريانپور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري مازندران در ششمين روز از دهه مبارك فجر مورد بهره برداري قرار گرفت.
حسن خيريانپور با اشاره به ظرفيت هاي دريايي ـ هوايي و ريلي استان مازندران و تنوّع حمل و نقل مورد نياز و ضرورت ايجاد تحوّل شگرف در موضوع حمل و نقل گفت : با راه اندازي اين شركت حمل و نقل بين المللي تركيبي گام مهمّي براي تحقّق هدف گذاري 3 ميليارد دلاري صادرات مازندران برداشته خواهد شد
حسن خیریانپور اظهار امیدواری کرد : با توجه به دستور موکد جناب آقای مهندس اسلامی استاندار محترم مازندران و پیگیری های انجام شده بهای برنج خریداری شده تا پایان هفته جاری به کشاورزان پرداخت شود.
همايش روز جهاني تالاب ها با حضور حسن خيريانپور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع ، مسئولان ملي ، استاني و شخصيت هاي بين المللي در حوزه محيط زيست، پژوهشگران، متخصصان در آمفي تئاتر هتل رامسر برگزار شد.
معاون هماهنگی اموراقتصادی وتوسعه منابع استانداری مازندران در این مراسم تصریح کرد:امیداست درطول خدمت مهندس یاحقی شهردارجدید نشتارود با حمایت وهمکاری شورای اسلامی این شهر شاهد تحولات شگرف درشهرنشتارود باشیم
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري گفت : بر اساس تاكيد رئيس جمهور محترم وهمچنين دستور استاندار محترم در خصوص اجراي دستورالعمل ميز خدمت به منظور ارائه خدمات مطلوب و مناسب براي ارباب رجوع از سوي كليه دستگاههاي اجرايي مورد برنامه ريزي و اقدام قرار گيرد.
سفير نروژ در ايران باتفاق حسن خيريانپور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري در دومين روز سفرش به استان مازندران با مدیران دستگاه های اجرایی، مدیران بنگاه ها و فعالین اقتصادی مازندران ديدار و گفتگو كرد.
حسن معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري مازندران در حاشيه اين بازديد با توجه به ظرفيت هاي منحصر به فرد استان مازندران اظهار داشت : اين بازديد در راستاي گسترش و تقويت ديپلماسي اقتصادي و معرفي ظرفيت هاي مازندران به سفراي کشورهاي خارجي مستقر در تهران صورت مي گيرد
سفير نروژ در ايران با همراهي حسن خيريانپور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري از جاذبه هاي گردشگري استان مازندران بازديد نمود.
سفیر نروژ در حاشیه بازدید و نشست با فعالان تولیدی و صنعتی غرب مازندران در سلمانشهر به خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت :با توجه به اینکه صنعت دوم کشور نروژ شیلات می باشد، جمهوری اسلامی ایران و نروژ می توانند در بخش شیلات بویژه پرورش ماهی در قفس فعالیت نمایند.

رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز29261
مجموع44826146

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری