امروز جمعه, 29 دی 1396


ایرنا
کد مطلب : ۱۳۳۵۴  / گروه : دفتر امور اجتماعي و فرهنگی /  /  بازدید : ۵۷۵
 
 

 

برخورداری استان های شمالی کشور ازاعتبارات ملی طرح سالمسازی ساحل دریا

ساری - ایرنا - قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی گفت: با پیگیری وزارت کشور و تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، استان های شمالی کشور برای مدیریت و ساماندهی ساحل دریا از ردیف اعتباری در بودجه دولت برخوردار شدند .

کد خبر: 82086554 | تاریخ خبر: 04/03/1395 - 13:35
 

 

مرتضی میرباقری در حاشیه برگزاری مانور امداد و نجات دریا و ساحل که امروز ، سه شنبه در ساحل خزرآباد ساری برگزار شد ، افزود :سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور سال گذشته 260 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای مدیریت و ساماندهی سواحل استان های شمالی کشور تعیین کرد .
وی ادامه داد که از این میزان اعتبار ، 130 میلیارد ریال تخصیص یافت و در اختیار سه استان ساحلی شمال کشور قرار گرفت .
قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی سهم تخصیصی به مازندران را 50 درصد اعتبار توزیع شده اعلام کرد و گفت که 65 میلیارد ریال اعتبار تخصیصی پارسال برای مدیریت سواحل دریا در مازندران هزینه شده است .
معاون وزیر کشور در امور اجتماعی گفت: با توجه به وضعیت مناسب تر مالی دولت تدبیر و امید در سال جاری پیش بینی می شود اعتبارات این بخش افزایش و به طور کامل در اختیار استان های شمالی کشور قرار بگیرد .
میرباقری افزود : اجرای طرح مدیریت و ساماندهی سواحل مازندران نشان داد که رضایت مسافران نسبت به کارکرد های مسوولان این استان و کشور افزایش چشمگیری داشته است .
وی از استان های شمالی کشور به دلیل پذیرایی از میلیون ها مسافر به عنوان ظرفیت خاص ملی گردشگر پذیر نام برد و ادامه داد : اعتبارات سالمسازی سواحل دریا این استان ها در قالب ملی اختصاص داده می شود .
میرباقری از مجریان طرح ساماندهی سواحل دریا در استان های شمالی کشور و کاهش آمار غرق شدگان قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد تا این طرح بتواند در سالجاری آمار غرق شدگان را کاهش دهد .
وی با اشاره به در پیش بودن ماه رمضان و همزمانی آن با اجرای طرح سالمسازی دریا گفت : باید همسو با اجرای صحیح طرح سواحل ، شئونات اسلامی نیز رعایت شود .
طرح سالمسازی سواحل دریا در بیش از یکصد نقطه در مازندران آغاز شد و تا پایان شهریورماه امسال ادامه دارد .
338 کیلومتر از سواحل دریای خزر در مازندران است.
2096/6982/1899

 

انتهای پیام /*
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز7527
مجموع44238771

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری