امروز جمعه, 29 دی 1396


کد مطلب : ۱۳۶۲۰  / گروه : دفتر امور اجتماعي و فرهنگی /  /  بازدید : ۵۷۸

مدیرکل دفتر اجتماعی استانداری مازندران:

خانه تشکل های غیردولتی در مازندران راه اندازی شد

شناسهٔ خبر: 3721357 -
ساری - مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران از راه‌اندازی خانه تشکل‌های غیردولتی استان بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، عیسی قاسمی طوسی بعدازظهر شنبه در انتخابات هیئت‌مدیره خانه تشکل‌های غیردولتی مازندران گفت: خانه تشکل‌های غیردولتی استان مازندران به همت دولت تدبیر و امید بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد ریال به‌منظور رفع مشکلات و حمایت بیشتر از سمن‌های مازندران راه‌اندازی شده است.

وی گفت: به‌منظور آغاز فعالیت‌های این خانه و انسجام‌بخشی به فعالیت‌های تشکل‌ها و ایجاد وحدت و همدلی در بین کلیه تشکل‌های فعال در استان مازندران در نظر است هیئت‌مدیره ۹ نفره متشکل از چهار نفر از نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهادی که از استانداری مجوز گرفتند ،سه نفر از نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهادی که از سازمان بهزیستی مجوز گرفتند و دو نفر از نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهادی که از وزارت ورزش و جوانان گرفتند تشکیل شود.

وی افزود: در انتخابات امروز نمایندگان ۵۵ تشکل مردم‌نهاد استان که مستقیماً از استانداری مازندران و ۱۸ تشکلی که از فرمانداری‌های شهرستان مجوز گرفتند شرکت کردند و ۱۷ نفر برای عضویت در هیئت‌مدیره خانه به‌عنوان کاندیدا ثبت‌نام کردند.

در پایان این انتخابات از مجموع ۶۷ آرای مأخوذه به ترتیب محمدرضا غلامی با ۳۳ رأی،علی فلاح با ۳۰ رأی،و فاطمه ولایتی با ۲۱ رأی و احسان قاسمی با ۲۰ رأی به‌عنوان چهار عضو نماینده سازمان‌های مردم‌نهادی که از استانداری مجوز گرفتند در خانه تشکل‌های غیردولتی استان شدند

امانت‌داری و اخلاق‌مداری

استفاده از اين خبر فقط با ذکر منبع " خبرگزاری مهر " مجاز است.

رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز7505
مجموع44238749

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری