امروز شنبه, 25 آذر 1396


جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر
کد مطلب : ۱۳۰۹۰  / گروه : دفتر امور اجتماعي و فرهنگی /  /  بازدید : ۶۵۹

جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر استان مورخ 94/12/20 در سالن جلسات استانداري به رياست دكتر يونسي معاون محترم سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار برگزار گرديد .

دكتر يونسي معاون محترم سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار بيان داشتند : تلاش براي كاهش اعتياد تلاش ماموريتي در يك حوزه ي خاص نيست و آثار و نتايج آن در ساير حوزه ها مشهود خواهد بود و همچنين در خصوص گرايش جوانان و دانشجويان به مواد مخدر و روانگردان گفت : اين موضوع دلايل مختلفي دارد كه مسائل خانوادگي ، عدم كنترل عوامل خطر ، عدم توجه به منابع حمايت و حفاظتي خانوادگي و اجتماعي و پارامتر هاي كلان فرهنگي و اجتماعي از جمله اين عوامل هستند .

وي با اشاره به بالا بودن نرخ بيكاري در جمعيت دانشجويي و تحصيل كرده اظهار داشت : اين موارد در گرايش به سمت و سوء مصرف مواد مخدر تاثير گذار است .

در ادامه آقاي طوسي مدير كل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري ،اظهار كرد : متاسفانه پيشگيري در جامعه ما مغفول مانده و خاطر نشان كرد : پيشگيري با اقتصاد مقاومتي رابطه نزديكي دارد زيرا پيشگيري ، صرفه جويي و سرمايه گذاري راهبردي و استراتژيك است اما متاسفانه در خصوص آن اقدامي نمي شود .

رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز5995
مجموع43698577

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری