امروز شنبه, 25 آذر 1396


جلسه مبارزه با پديده اعتياد به مواد مخدر و طلاق
کد مطلب : ۱۳۱۳۳  / گروه : دفتر امور اجتماعي و فرهنگی /  /  بازدید : ۷۲۲

مدير كا امور اجتماعي و فرهنگي استانداري :سه شهرستان در مازندران پايلوت مبارزه با طلاق شدند.

دوشنبه 30 فروردين 1395

مدير كل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري مازندران :

3 شهرستان در مازندران پايلوت مبارزه با طلاق شدند :

مدير كل امور اجتماعي و فرهنگي مازندران با بيان اينكه وضعيت شاخص هاي طلاق در استان مناسب نيست ، گفت : شهرستانهاي بابلسر ، بهشهر ، چالوس سه نقطه در شرق ، مركز و غرب استان به عنوان طرح پايلوت طلاق تعيين شدند.

عيسي قاسمي طوسي امروز در جلسه مشورتي ، راه كار هاي كاهش طلاق در سالن اجتماعات فرمانداري اين شهرستان اظهار كرد : يكي از مهمترين دغدغه مسئولان ارائه راهكارهاي عملي براي مبارزه با طلاق و پديده هاي اجتماعي است .

وي با اشاره به اقدامات انجام شده براي كاهش طلاق در سطح استان گفت : تمام تلاش ها تا حد امكان جلوگيري از پديده طلاق در سطح استان و ارائه راهكار اساسي در اين امر است .

مدير كل امور اجتماعي استانداري با اشاره به اينكه بايد مراقب باشيم تا بنيان خانواده آسيب نبيند ، اظهار كرد : مازندران به عنوان يكي از استانهاي پايلوت كشور براي مبارزه با پديده اعتياد به مواد مخدر و طلاق است .

قاسمي با اعلام اينكه سه شهرستان در سطح استان به عنوان طرح پايلوت طلاق در مازندران انتخاب شدند ، بيان كرد :شهرستانهاي بابلسر ، بهشهر ، چالوس سه نقطه در مركز ، شرق و غرب استان به عنوان طرح پايلوت طلاق در سطح استان هستند .

وي خيانت و اعتياد به مواد مخدر را مهمترين عوامل طلاق در استان دانست و افزود : قشر فرهيخته و علمي كشور مي توانند با ارائه راهكار لازم در كاهش پديده هاي اجتماعي كمك شاياني داشته باشند اما متاسفانه در كشور از ظرفيت دانشگاه ها به خوبي استفاده نشده است .

مدير كل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري بيان داشت : وضعيت شاخص هاي طلاق را در مازندران مناسب ندانست و افزود : سست شدن باورهاي ديني ، وجود تكنولوژي هاي روز و ماهواره ها ، جوانان را به شدت در معرض تهديد قرار داده است .

قاسمي در پايان گفت: از تمام نخبگان و صاحب نظران استان انتظار مي رود راهكار مناسب در اين امر ارائه دهند .

رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز5977
مجموع43698559

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری