امروز سه شنبه, 26 دی 1396


دكتر يونسي در جلسه ستاد ساماندهي متكديان استان در تنكابن :
کد مطلب : ۱۳۱۶۲  / گروه : دفتر امور اجتماعي و فرهنگی /  /  بازدید : ۷۹۰

روز چهارشنبه مورخ 95/1/25 جلسه ستاد جمع آوري و ساماندهي متكديان استان مازندران با حضور دكتر يونسي معاون محترم سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار و قاسمي طوسي مدير كل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري و جمعي از فرمانداران برگزار شد .

معاون سياسي و امنيتي استاندار، با بيان اينكه از سال 93 ، وزارت كشور ، شهرداري ها و شوراي اسلامي شهرها را مسئول جمع آوري متكديان از سطح شهرها نموده است . جمع آوري و ساماندهي متكديان غرب مازندران چهار ميليارد ريال در سال هزينه خواهد داشت كه شهرداران شش شهرستان با كمك بخشداري ها و به تناسب جمعيت موظف شدند آن را بپردازند.
يونسي با بيان اينكه سهم هر كدام از شهرستانها مشخص شده است : افزود : سهم شهرستانهاي رامسر ،تنكابن ، عباس آباد ، نوشهر ، چالوس ، كلاردشت ، اختصاص داده شده و مشخص شده است .

وي اظهار داشت : نمايندگي از بهزيستي و شهرداري تنكابن و نوشهر براي بازگشايي حساب بانكي و روند اجراي اين طرح معين كرديد .

يونسي معضل تكدي گري در مازندران را بسيار مهم دانست و خاطر نشان كرد : بايد همه ي دستگاه هاي اجرايي بايد تلاش بيشتري را در زمينه برطرف كردن آنها داشته باشند .

مدير كل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري مازندران نيز وجود متكديان در اين استان زيبا و گردشگر پذير را قابل قبول ندانست و گفت : در شرق استان با وجود مركز كيان مهر مشكلي در زمينه جمع آوري و ساماندهي متكديان وجود ندارد و اين مشكل نسبت به گذشته كمتر شده است . اما در غرب مازندران اين معضل همچنان به قوت خود باقي است .

قاسمي طوسي خاطرنشان كرد بايد سازمانهاي مردم نهاد دراين زمينه ورود پيدا كنند و با كمك هاي دولتي بتوانيم ريشه اين معضل را بخشكانيم ، وي با بيان اينكه تكدي گري شرافتمندانه در قالب گل فروشي هم قابل قبول نيست و از روساي شوراهاي شهر ، شهرداري ها و اصحاب رسانه خواست تا رفع اين معضل تلاش نمايند .

 

رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز14900
مجموع44194901

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری