امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396


جلسه ستاد فرهنگي و اجتماعي مديريت و ساماندهي آسيب هاي اجتماعي
کد مطلب : ۱۳۵۳۹  / گروه :  /  بازدید : ۵۱۰

جلسه ستاد فرهنگي و اجتماعي مديريت و ساماندهي آسيب هاي اجتماعي استان به رياست آقاي دكتر يونسي معاون محترم سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار در محل استانداري برگزار گرديد.

آقاي قاسمي طوسي ، مدير كل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري با اشاره به اهداف ، وظايف و سياستهاي اين ستاد به بيان مباحث نظري و اولويت هاي كار ستاد كه شامل اعتياد ، حاشيه نشيني ،فساد فحشاء ، طلاق و مناطق بحراني و حاد مي باشد پرداختند.

قاسمي طوسي در اين جلسه تصريح كرد: نظر به تأكيد مقام معظم رهبري براي كاهش و ساماندهي آسيب هاي اجتماعي اولويت دار بايد براي حل اين موارد نگاه فرهنگي و اجتماعي به مسائل داشته باشيم و همه دستگاه هاي مسئول با جديت و اهتمام بيشتري به اين مسائل بپردازند.

دكتر يونسي معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار ضرورت حضور حماسي و گسترده مردم مومن و انقلابي ايران اسلامي به ويژه مردم ولايتمدار مازندران را در روز قدس يادآور شد و افزود: استكبار ، اسرائيل را به مثابه غده سرطاني در متن كشورهاي اسلامي قرار داد،رژيمي كه جز تيرگي و تباهي براي بشريت به همراه نياورد و هيچ تلاشي جز تأمين منفعت استعمارگران و تضييع حقوق مسلمانان انجام نمي دهد و امروز در باتلاق عدم مشروعيت گرفتار شده است.

معاون استاندار با اشاره به اينكه مسائل مرتبط با طلاق ، كارهايشان در استان با جديت در حال انجام و پيگيري است مناطق بحراني به معناي تعريف شده اش در استان نداريم و 30 محله آلوده استان پاكسازي و بهسازي گرديد، ياد آور شد: با تلاش و هم افزايي همه دستگاه هاي مسئول آمار طلاق در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ،1/8 در صد كاهش را نشان مي دهد.

 


جلسه ستاد فرهنگي آسيب هاي اجتماعي
جلسه ستاد فرهنگي آسيب هاي اجتماعي
جلسه ستاد فرهنگي آسيب هاي اجتماعي
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز15740
مجموع44880249

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری