امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


اداره کل پدافندغیرعامل استانداری مازندران
کد مطلب : ۱۵۹۶۸  / گروه : پدافند غیر عامل /  /  بازدید : ۹۴

 در تاریخ 96/8/10 همزمان با پنجمین روز گرامیداشت هفته پدافندغیرعامل با شعار « جامعه سالم، آماده در برابر تهدیدات نوین »، همایش نقش استاندارد در زیرساخت های صنعتی استان مازندارن با حضور مدیران ادارات صنعت، معدن و تجارت، اصناف و شهرک های صنعتی استان با سخنرانی مدیرکل پدافندغیرعامل استان برگزار گردید.

نبوی یکی از عمده ترین اهداف پدافندغیرعامل را ایمن سازی، کاهش آسیب پذیری زیر ساخت های موجود و مورد نیاز کشور دانست.

ایشان مکان یابی مراکز مهم و مطرح را تاثیرگذار بر رشد و توسعه زیرساخت های صنعتی دانسته و یکی از موثر ترین روش های دفاع در مقابل تهدیدات و اقدامات نظامی و غیر نظامی برشمردند.

وی با اشاره به نقش مهم استاندارد در استحکام بخشی زیرساخت های صنعتی تاکید کردند ضرورت دارد در احداث بنا از مصالح استاندارد استفاده و ساخت بر اساس استاندارد در ابعاد مختلف (زیستی، کالبدی و طرح آمایش) صورت گیرد تا ما شاهد کاهش تلفات و جلوگیری هدر رفت سرمایه ها باشیم.

مدیرکل پدافندغیرعامل استان تاکید کردند برای رونق تولید و اشتغال و فرهنگ سازی کالاهای ایرانی بایستی تولیدات داخلی بر اساس استاندارد جهانی بوده و کالاهای ایرانی قابلیت رقابت با کالای خارجی را داشته و برای تنویر افکار عمومی و بالا بردن اطمینان  خریداران و مشتریان داخلی، اعتماد سازی لازم با رعایت استاندارد صورت پذیرد.


برگزاری همایش استانی نقش استاندارد در زیرساخت های صنعتی استان مازندارن
برگزاری همایش استانی نقش استاندارد در زیرساخت های صنعتی استان مازندارن
برگزاری همایش استانی نقش استاندارد در زیرساخت های صنعتی استان مازندارن
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز15022
مجموع44811907

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری