امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


اداره کل پدافندغیرعامل استانداری مازندران
کد مطلب : ۱۶۲۸۳  / گروه : پدافند غیر عامل /  /  بازدید : ۶۱

نشست تخصصی كارگروه امداد و نجات مازندران در تاريخ96/10/25   با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استاندار مازندران و مديران كل پدافندغيرعامل، مديريت بحران، دفتر امور روستايي و مديرعامل جمعيت هلال احمر و با محوريت بررسي نقاط ضعف و قوت امداد رساني به مردم زلزله زده كرمانشاه در سالن جلسات سازمان جمعيت هلال احمر استان مازندران برگزار شد.

نبيان معاون هماهنگي امور عمراني استاندار مازندران در اين نشست به برنامه‌ ریزی جامع در خصوص نحوه عملکرد در مواقع بحراني تاکید و اظهارکرد: خدمت ‌رسانی به مردم غیور کرمانشاه از سوی مردم نوع‌ دوست مازندران همواره در اذهان خواهد ماند. ايشان جمع‌آوری اطلاعات صحیح از مناطق جمعیتی و ساکنان مناطق را حائز اهمیت دانست و افزود خانه‌های هلال نقش مهمی را در زمان بحران در مناطق روستایی ایفا خواهند کرد.

همچنين در اين نشست به بررسي نقاط ضعف و قوت امداد رساني به مردم زلزله زده كرمانشاه بصورت تخصصي پرداخته شد و راهكارهاي لازم جهت خدمت رساني بهينه در مواقع بحراني و اضطرار ارائه گرديد.

 

 

 

 

 


نشست تخصصی كارگروه امداد و نجات استان مازندران با محوريت بررسي نقاط ضعف و قوت امداد رساني به مردم زلزله زده كرمانشاه برگزار شد.
نشست تخصصی كارگروه امداد و نجات استان مازندران با محوريت بررسي نقاط ضعف و قوت امداد رساني به مردم زلزله زده كرمانشاه برگزار شد.
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز15044
مجموع44811929

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری