امروز دوشنبه, 27 آذر 1396


وضعیت هوای استان
کد مطلب : ۱۱۸۹۶  / گروه : اداره کل مدیریت بحران استان مازندران /  /  بازدید : ۷۷۸

 اخطاریه اداره کل مدیریت بحران استان          

با عنايت به پيش بيني اداره كل هواشناسي استان و پیرو اطلاعیه شماره 44083/44/86 مورخ 28/5/94 ، با توجه به وقوع بارش های رگباری نقطه ای از گذر جمعه به روز شنبه بویژه در مناطق شرقی استان ، احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها دور از انتظار نمی باشد . ضمناً دریای خزر نیز مواج همراه با وزش باد شدید پیش بینی می گردد . لذا به کلیه هم استانی های عزیز و مسافرين محترم توصیه می گردد

1-   درهنگام تردد درمحورهای مواصلاتی اصلی و فرعی استان بخصوص درشب و درهنگام  بارندگی های شدید ضمن رعایت نکات ایمنی و توقف در مکان مناسب و امن وكسب اطلاعات از مسیر طی طریق نمایند.

2-  از اقامت و تردد در بستر و حریم رودخانه ها ، مسیل ها و نقاط سیل گیر در هنگام بارندگی های شدید و رگباری خودداری نمایند.

3-  دامداران و ساکنین بومی حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و نقاط سیل گیر در هنگام رعد و برق و بارندگی های شدید و رگباری ضمن رعایت نکات ایمنی در مکان مناسب و ایمن پناه گیری نمایند.

4-  هنگام مواج بودن دريا از شنا کردن و تردد  شناورهاي سبك  تفريحي و ماهيگيري  خودداري نمايند .

5-  به کلیه نیروهای امدادی و خدماتی توصیه می گردد آمادگی لازم جهت هرگونه عملیات امداد و نجات و خدمات رسانی همچون گذشته به خصوص در راههای ارتباطی اصلی و فرعی را داشته باشند .  


اخطاریه اداره کل مدیریت بحران استان
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز16353
مجموع43761659

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری