امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396


تجليل از رابطين بازرسي
کد مطلب : ۷۹۷۶  / گروه : اداره كل حوزه استاندار /  /  بازدید : ۱۹۶۳

جلسه هم انديشي و قدرداني از فرمانداران، مسئولين كميته ها، رابطين و بازرسين برتر هفته بزرگداشت دفاع مقدس و حماسه فتح سوسنگرد روز دوشنبه 11 آبان ماه برگزار گرديد. در ابتدا محمود كاظم زاده  مديرعامل شركت دخانيات استان ضمن عرض خيرمقدم به مدعوين ياد و نام حماسه سازان اين دو مناسبت را گرامي داشته و در ادامه شعبانعلي واحدي مديركل بازرسي، مديريت عملكرد و امور حقوقي استانداري به ايراد گزارش از عملكرد كميته نظارت و بازرسي مناسبتهاي موصوف  پرداخت و سپس علیرضا یونسی، معاون سیاسی - امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران بيان داشت: خدواند نعمات بزرگی را به ما عنایت کرده و ما باید قدر دان این نعمات الهی باشیم.

وی افزود: خداوند به ملت ایران الطاف بیکرانی را عنایت کرده و در بسیاری از  موقعیت‌هایی که همگی در غفلت بودیم خدواند ما را از غافلگیری دشمنان نجات داد و موفقیت را نصیب ما کرد.

معاون سیاسی - امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران اظهارکرد: دارا بودن روحیه جهادی، دور اندیشی، استکبارستیزی، پیشگامی در همه امور، رسیدن به آرمان‌های الهی و اطاعت‌پذیری از ولایت از ویژگی‌های بسیجیان است.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه رای مردم حق الناس است، افزود: میلیون‌ها نفر در انتخابات امسال پای صندوق‌های رای آمدند و با عشق و شورا حماسه سیاسی را به نمایش گذاشتند.

یونسی به موفقیت ایران در مذاکرات 1+5 اشاره کرد و گفت: ایران دارد خط تحریم را می شکند و فضای جامعه فضایی با نشاط ، دوستی، موفقیت و اعتماد مردم به دولت حاکم است.

وی با تأکید بر اینکه باید قدر نعمت‌های الهی از جمله ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی را بدانیم، افزود: علی‌رغم تمامی سختی‌ها و مشکلات باید قدر نعمت اسلام، مسلمانی، ولایت و نظام جمهوری اسلامی را بدانیم .

یونسی تصریح کرد: انسان کمال‌طلب است و هر مجموعه‌ای به سوی کمال در حال حرکت است واین ویژگی سبب می‌شود که هیچگاه یک انسان متعادل به وضعیت حاضر راضی نیست و مدام در اندیشه رشد است.

یادآوری می‌شود که  در این مراسم از برترین‌های ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس و سوسنگرد با اهدا لوح تقدیر شد.


تجليل از رابطين بازرسي
تجليل از رابطين بازرسي
تجليل از رابطين بازرسي
تجليل از رابطين بازرسي
تجليل از رابطين بازرسي
تجليل از رابطين بازرسي
تجليل از رابطين بازرسي
تجليل از رابطين بازرسي
تجليل از رابطين بازرسي
تجليل از رابطين بازرسي
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز15792
مجموع44880301

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری