فرماندار میاندورود در پیامی از عزاداران حسینی قدردانی کرد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان میاندورود،منفردی سرپرست فرمانداری میاندورود در پیامی از عزاداران حسینی شهرستان میاندورود قدردانی کرد 
متن پیام به شرح زیر است:
شکر و سپاس بی حد، خالق یکتا را که در شکوهی دیگر برای آرمانی مقدس دوباره همه گردهم آمدند و در سایه عزت، پیشرفت و امنیت، به فضل الهی و توجهات خاصه حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، شور حسینی دیگری با حضور اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان میاندورود رقم خورد.
شوری که سرشار از شعور و بصیرت است و رمز ماندگاری آن نیز پایداری بر آرمانهای والای حسینی و ایستادگی همراه با شهادت طلبی است.
این شور و شعور حسینی اثبات کننده عهد و پیمان خلل ناپذیر آحاد مردم سلحشور، باقامتی استوار به آرمان های اصیل نهضت الهی احیاگر اسلام ناب محمدی و پشتیبانی از ولایت فقیه به عنوان رکن اصلی استواری دین و نظام اسلامی است.

از تلاش هیأت های عزاداری و هیات امنا حسینیه ها ،شوراها و دهیاران، و جوانان و اقشار مختلف مردم ، در پربایی هر چه با شکوهتر مراسم عزاداری و همچنین اعضای شورای تامین شهرستان اعم از نیروی انتظامی، ،نیروهای امدادی،پلس راه و راهنمایی و رانندگی و بسیجیان در برقراری نظم و امنیت مراسمات و دسته جات عزاداری تقدیر و تشکر می کنم.
همچنین حضور دلگرم کننده استاندار خدوم مازندران جناب آقای حسین زادگان و برادر گرانقدر جناب آقای حسن نژاد معاون محترم سیاسی امنیتی  استاندارمازندران، در مراسم در کنار آحاد مردم نشان از درک درست از عمق اهمیت مردم داری و نشان دادن پایداری مسئولین در راه دین و ولایت است 
سپاس فراوان از این حضور با بصیرت
سربلندی تان در این راه را از درگاه باریتعالی خواستاریم
حسین منفردی
سرپرست فرمانداری شهرستان میاندورود

چاپ محتويات