En امروز : 8 مرداد 1400

فرماندار محمودآباد : کاهش روزانه تعداد کادر درمانی در مراکز بهداشتی به علت کرونا

4 مرداد 1399
پ

شریعت فرماندار محمودآباد : متاسفانه کلیه ظرفیت بخشهای مختلف بیمارستان محمودآباد تکمیل شده و تعداد  کادر درمانی بیمارستان و مراکز بهداشتی به علت ابتلاع به کرونا روزانه در حال کاهش است.

 

صبح امروز شنبه 4 مرداد علیرضا شریعت فرماندار به اتفاق حجت السلام سید داود موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد با حضور در شبکه بهداشت و درمان و دیدار با رئیس و معاونین و کارشناسان این اداره و قدردانی از زحمات و خدمات کادر درمانی پیگیر آخرین وضعیت بیمارستان و مراکز درمانی و خانه بهداشت های روستایی شدند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد علیرضا شریعت در پایان این بازدید در مصاحبه با خبرنگاران گفت: متاسفانه با توجه به افزایش وگسترش شیوع این ویروس و افزایش شمار مبتلایان در شهرستان امکانات و اقلام درمانی بیمارستان رو به کاهش بوده و نیازمند مشارکت خیرین به منظور تامین اقلام مورد نیاز می باشیم.

 

وی گفت: تاکنون 50 نفر از پرسنل کادر درمانی و بهداشتی محمودآباد مبتلا به کرونا شده و روند رو به افزایش مبتلایان در موج دوم شیوع ویروس کووید 19 یک تهدید جدی محسوب شده و در حال حاضر 250 نفر از پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان که در خط مقدم مقابله و درمان هستند درگیر این  بیماری شده و  شاید در روزهای آتی با کمبود کادر درمانی مواجه بشویم.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد با اشاره بستری شدن 35 بیمار جدید در بیمارستان گفت: بیمارستان و مراکز درمانی روستایی نیازمند جدی تجهیزات بهداشتی فردی و درمانی از جمله کپسول اکسیژن و گان و دستکش و ماسک و مواد ضدعفونی می باشد.

در پایان این بازدید فرماندار و امام جمعه شهرستان محمودآباد به اتفاق رئیس شبکه بهداشت و درمان با حضور در بیمارستان شهدا ضمن قدردانی از خدمات پزشکان و پرستان از بیماران بستری شده در کلیه بخش ها عیادت کردند.