فارسی| En امروز : 30 شهریور 1399

افتتاح 45 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال در هفته دولت

25 مرداد 1399
پ

فرماندار محمودآباد در دیدار با استاندار مازندران خبر داد :

افتتاح 45 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال در هفته دولت

 

پیش از ظهر امروز علیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد به اتفاق ولی الله فرزانه نماینده مردم شریف شهرستانهای نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با احمد حسین زادگان استاندار مازندران دیدار و پیگیر مسائل و مشکلات شهرستان شدند.

 

در این دیدار علیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد با اشاره به بازدید روز پنج شنبه 23 مرداد محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و قول مساعد ایشان نسبت به تامین اعتبار تکمیل سد لاستیکی سرخ رود و توسعه فرودگاه بیشه کلا از استاندار مازندران خواست تا از محل اعتبارات تخصیصی ره آورد سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ، با توجه به ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام در سال پایانی دولت  محمودآباد را ویژه ببینند.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد طی گزارشی به استاندار مازندران اعلام کرد : امسال به مناسبت هفته دولت 45 پروژه با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد و 650 میلیون ریال شامل8 طرح راه بین شهری و  روستایی و کشاورزی 2 طرح بهداشتی و درمانی 5 طرح توسعه و احداث شبکه برق  و تامین برق چاه های  کشاورزی 2 پروژه احداث غسالخانه و ساختمان دهیاری و 23 طرح گلخانه برخوردار تسهیلات از صندوق کار آفرینی امید و 1 پروژه شهرک صنعتی و 4 پروژه در حوزه مسکن مددجویان و اشتغالزایی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی همچنین از به زمین زدن کلنگ احداث 3 پروژه در حوزه آموزش پرورش و مجتمع غذایی با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال خبر داد و افزود: ایین مدارس به همت خیرین مدرسه ساز در روستاهای حاجی آباد و آرم احداث خواهند شد.

احمدحسین زادگان استاندار مازندران  نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش و پیگیری های ولی‌الله فرزانه نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی و علیرضا شریعت فرماندار محمودآباد بر تکمیل و افتتاح پروژه‌های اولویت‌دار در سالجاری تاکید کرد.

قابل ذکر است در این دیدار آخرین وضعیت طرح‌های نیمه‌تمام و نحوه تامین اعتبار لازم جهت تکمیل این پروژه‌ها در شهرستان بررسی شد.