فارسی| En امروز : 30 شهریور 1399

حق شناس معاون عمرانی فرماندار خبر داد : بهره برداری از پروژه محرومیت زدایی حوزه آب در هفته دولت

1 شهریور 1399
پ

حق شناس معاون عمرانی فرماندار خبر داد :

بهره برداری از پروژه  محرومیت زدایی حوزه آب در هفته دولت

 

صبح امروز شنبه اول شهریور علیرضا شریعت فرماندار محمودآباد و حق شناس معاون امور عمرانی فرمانداری و سرهنگ ابراهیم نژاد فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه و هاشمی بخشدار سرخ رود از آخرین وضعیت مجتمع آب رسانی معلم کلا بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد صدیقه حق شناس معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری در حاشیه این بازدید در مصاحبه با خبرنگاران از اجرای پروژه محرومیت زدایی در حوزه آب  در هفته دولت خبر داد.

 صدیقه حق شناس گفت : این پروژه شامل سیستم تصفیه آب به روش فیلتراسیون برای مجتمع آبرسانی معلم کلا،برچیدن فیلترهای خراب و قدیمی و جابجایی و نصب فیلترهای جدید می باشد.

وی افزود: بااجرای این پروژه حدود 1057خانوار از آب آشامیدنی سالم و مطبوع و با کیفیت بالا بهره مند می شوند.

معاون عمرانی فرماندار با بیان اینکه  پروژه آبرسانی در حال حاضر 80 درصد پیشرفت داشته است افزود: این پروژه تا پایان هفته اففتاح خواهد شد.

به گفته وی اعتبار این پروژه بالغ بر 650میلیون تومان است که با همکاری بسیج سازندگی سپاه محمودآباد و اداره آب و فاضلاب شهرستان و بخشداری سرخرود و دهیاری روستاهای معلم کلا و سیاهکلا تامین شده است.

گفتنی است در هفته دولت امسال 45 طرخ عمرانی با اعتباری بالغ بر 30 میلییارد و 650 میلیون تومان در شهرستان محمودآباد به بهره برداری می رسد.