امروز دوشنبه, 27 آذر 1396


با حضور نماينده ولي فقيه در استان و استاندار مازندران، صورت گرفت:
کد مطلب : ۱۰۳۹۴  / گروه : ستاد اقامه نماز /  /  بازدید : ۲۱۸۰

 به گزارش روابط عمومي استانداري، ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جلسه شوراي اقامه نماز استان با اشاره به اين كه كيفيت نمازخانه ها و نحوه حضور در آن ها در استان با توجه به سابقه مذهبي و ولايي مردم مازندران مطلوب نيست، بر حضور بیشتر و مستمر مدیران کل در نماز جماعت ظهر و عصر ادارات، تاكيد كرد.

استاندار تاكيد كرد: مشاركت كمي و كيفي مردم در نمازخانه ها بسيار مهم است و لازم است در خصوص تجهيز نمازخانه هاي بين راهي اقدام جدي صورت گيرد.

استاندار به دستور العمل ابلاغي از سوي وزير كشور در خصوص شوراي اقامه نماز در بهمن ماه 92 اشاره كرد و خاطر نشان ساخت: بر اين اساس بايد ارزيابي درستي از نحوه برگزاري نماز جماعت در دستگاه هاي اجرايي صورت گيرد و در ارزيابي مديران مورد توجه قرار گيرد.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه نمازخانه‌های جدید در ادارات باید در مکان های مناسب جانمایی شود، اظهارداشت: مسابقات ترویجی فرهنگ اقامه نماز برای كاركنان و خانواده‌های کارکنان ادارات برگزار شود.

نماينده عالي دولت در مازندران،  از وضعیت نظافت نامناسب نمازخانه‌های رستوران‌ها و واحدهای پذیرایی سطح استان انتقاد نمود و تصريح كرد: متاسفانه غالب مساجد بین راهی و سطح شهر در هنگام اقامه نماز صبح در استان تعطیل است و اين مساله بويژه در سال فرهنگ پذيرفتني نيست.

فلاح با اشاره به اين كه اقامه مطلوب نماز جماعت و ترويج فرهنگ اقامه نماز در دستور كار محوري سال 93 استان قرار دارد، گفت: اين مهم بايد همواره دنبال شود و فرمانداران دلايل عدم برگزاري نماز جماعت صبح در مساجد را ريشه يابي نموده و پيشنهادهاي خود را ارايه دهند.

گفتني است در اين جلسه با حضور نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ساري و استاندار مازندران و برخي مديران دستگاه هاي اجرايي از بعضي دستگاه هاي اجرايي نمونه در امر اقامه نماز تجليل شد.

رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز16413
مجموع43761719

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری