امروز یکشنبه, 06 اسفند 1396


حسن خيريانپور :
کد مطلب : ۱۲۱۷۴  / گروه : دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع /  /  بازدید : ۲۴۴۸
كار فرهنگي هم ظرافت مي طلبد و هم زمان معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري ضمن تاكيد بر برگزاري منظم جلسات شوراي فرهنگي استانداري افزود: ايفاي بهينه و مطلوب وظايف محوله يكي از اصلي ترين وظايف كاركنان دولت به ويژه مديران مي باشد. لذا ضروري ست اگر مديري مسئوليتي را مي پذيرد با حضور به موقع در جلسات مصوبات را به طور دقيق مورد پيگيري قرار دهد.

حسن خيريانپور معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري مازندران در جلسه شوراي فرهنگي استانداري ضمن تسليت به مناسبت ايام سوگواري سرور و سالار شهيدان حضرت ابا عبدالله الحسين (ع) و ياران صديقش ابراز اميدواري كرد جزء عزاداران واقعي اين امام بزرگوار قرار گرفته و از بركات اين ماه بهره مند گرديم.
وي ضمن تاكيد بر برگزاري منظم جلسات شوراي فرهنگي استانداري افزود: ايفاي بهينه و مطلوب وظايف محوله يكي از اصلي ترين وظايف كاركنان دولت به ويژه مديران مي باشد. لذا ضروري ست اگر مديري مسئوليتي را  مي پذيرد  با حضور به موقع در جلسات مصوبات را به طور دقيق مورد پيگيري قرار دهد.
رئيس شوراي فرهنگي استانداري با اشاره  به اينكه حكم اعضاي شوراي فرهنگي استانداري توسط استاندار محترم مازندران ابلاغ مي شود تصريح كرد: با توجه به اهميت توسعه امور فرهنگي در تمامي ابعاد جامعه هيچ قصوري از مديران در حوزه فرهنگي قابل گذشت نيست و در صورت عدم توانايي در انجام بهينه امور محوله  به طور قطع برخورد لازم صورت خواهد گرفت .
حسن خيريانپور با تاكيد بر گراميداشت روز 14 آبان ماه كه مصادف با روز فرهنگ عمومي است خاطرنشان ساخت: ترويج فرهنگ عمومي يكي از نيازهاي اساسي جامعه است كه مي طلبد جلسات مستمر شوراي فرهنگي در استان و كليه شهرستانها برگزار شود و طرح هاي عملياتي براي گسترش موضوعات فرهنگي در تمامي زمينه ها تصويب و مورد پيگيري قرار گيرد.
حسن خيريانپور رئيس شوراي فرهنگي استانداري با اشاره به فرا رسيدن هفته امر به معروف و نهي از منكر بر اجراي دقيق اين فريضه تاكيد و تصريح كرد : امر به معروف و نهي از منكر به عنوان يك اصل مهم و نظارت عمومي بر امور جامعه مي تواند در سالم سازي جامعه نقش مهمي را ايفا نمايد.
حسن خيريانپور به اعضاي شوراي فرهنگي استانداري تاكيد كرد در خصوص اقامه نماز در استانداري و فرمانداريها و بخشداريها و انجام امور فرهنگي در پايگاه مقاومت و دبيرخانه ستاد احياء امر به معروف و نهي از منكر استانداري اقدام نمايند .
وي با اشاره به در پيش بودن هفته كتاب و كتابخواني توسعه و تعميم فرهنگ كتابخواني را يك ضرورت دانسته و به برگزاري با شكوه هفته كتاب و كتابخواني تاكيد نمود.
رئيس شوراي فرهنگي استانداري گفت: انجام كار فرهنگي دو ويژگي را طلب مي نمايد يكي ظرافت در كار و يكي زمان بر بودن آن كه بايد اعضاي محترم بدان توجه داشته باشند.

 


كار فرهنگي هم ظرافت مي طلبد و هم زمان
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز7632
مجموع44946547

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری