امروز دوشنبه, 01 آبان 1396


پيام
کد مطلب : ۱۴۴۸۶  / گروه : اخبار /  /  بازدید : ۳۶۴

 هفدهم ربیع الاول سالروز میلاد ختمی مرتبت، پیامبر اعظم، مولود مباركي از تبار پاک ابراهیم آخرین حلقه از سلسله نورانی رسولان و مبشران داد و آزادی و معلمان اخلاق و رابط میان خالق و خلق و نماد اعظم آزادی و عدالت و برابری و توحید و رمز خضوع در برابر فقط الله و پرچمدار بزرگ مبارزه با جهل و شرك، حضرت محمد بن عبدالله (ص) است.

هفدهم ربيع الاول هنگامه شكفتن گلي است با چهره­ای به خندانی صبح و درخشش خورشید و زیبائی ماه و عصمت عشق و اخلاقی جذب­کننده، در برگیرنده، رشد دهنده و نگاهی لبریز از عفاف و زبانی حق­گوی و خداخوان، فصیح تا با بیانی گرم و گیرا و سحار و قلبی نورانی که چشمه زلال معرفت است بذر فضیلت را در مزرعه جان­ها بکارد و انسان­ها را به فلاح برساند.

این میلاد خجسته و سراسر نورانی، که با میلاد عشق آفرین رئیس مذهب جعفری امام جعفر صادق(ع) مقارن است، بشارت شکل گیری امت واحده ای است که تشکیل دهنده و موسس حکومت جهانی اسلام در آخرالزمان به امامت و رهبری یگانه عدالت گستر گیتی ، منجی عالم بشریت ، صاحب الزمان ، حضرت ولی عصر، امام مهدی موعود (عج) هستند.

هفته وحدت که یادگار حضرت امام خمینی (ره) است حاوی پیام های والايي چون برادری، اتحاد، همدلي و یک رنگی است که در سایه سار تبعيت از فرامين رسول خدا، امامت و ولایت به تحقق مي پيوندد. هفته وحدت پیام آور این است که مسلمانان همه با هم برادرند و با دست اتحاد و یکپارچگی و همگرایی و ذهن هوشیار، در سایه دستورات پیامبر خدا و عترت پاک آن حضرت، مجال تفرقه افکنی را از بیگانگان می گیرند و در سایه قرآن کریم و سنت و سیره رسول اکرم (ص) وحدت و یکرنگی خود را حفظ می کنند.


اینجانب میلاد فخر آسمان و زمین ، پیامبر رحمت و عدالت ، آرامش و مهربانی و انساندوستی حضرت محمد مصطفی (ص) و امام ششم ، امام جعفر صادق (ع) و آغاز هفته وحدت را به همه مسلمانان، مسيحيان و رهروان آزادی و راستینشان بویژه مردم ولایت مدار مازندران تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از آستان خداوند سبحان، تعجيل در فرج آقا امام زمان، حضرت ولي عصر ( عج ) را خواستارم تا در سايه حكومت سراسر عدالت و حقانيت آن موعود الهي و فرزند راستين رسول اكرم و امامان معصوم، جهاني سرشار از وحدت، برداري، انسجام، نوعدوستي و عشق را براي تك تك انسان هاي كره خاكي بدون در نظر گرفتن رنگ و نژاد و دين و مذهب وي شاهد باشيم.ان شاء الله.


هفته وحدت، پیام ها آور برادری، اتحاد، همدلي و یک رنگی است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز504
مجموع42897612

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری