امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران
کد مطلب : ۱۴۵۷۹  / گروه : اخبار /  / ۲۰ دی ۱۳۹۵  /  بازدید : ۵۹۶
زندگی آیت‎الله هاشمی‎رفسنجانی به‎دور از افراط و تفریط بود معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: آیت‎الله هاشمی‎رفسنجانی زندگی به‎دور از افراط و تفریط داشت.

علیرضا یونسی رستمي در هفتمین جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استانداری مازندران که در اتاق بازرگانی این استان برگزار شد، با تسلیت رحلت آیت‎الله رفسنجانی رئیس تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: ایشان مصداق بارز انسان‌هایی که در دوران زندگی خود منشأ اثر و خیر هستند و پس از مرگ نیز اهمیت وجودی آنها بیشتر نمایان می‎شود.
وی افزود: او تا زمانی که انقلاب اسلامی است، زنده است و همه مجاهدتهایی که برای ایران، اسلام و مردم کشید؛ مصداق بارز اعتدال بود و زندگی به‌دور از افراط و تفریط داشت.
یونسی رستمی با بیان اینکه مردم دیگر از تهمت و برخی از مسائلی که از سوی برخی جریان‎ها نثار هم می‎کنند خسته شده‌اند، گفت: مردم به دنبال زندگی سرشار از وحدت، عفت و دانایی هستند و تلاش آیت‌الله رفسنجانی اینگونه بود که زندگی شایسته‌ای برای همه مردم ایران رقم بخورد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ادامه داد: ایشان علیرغم سختیهایی فراوانی که شنید و ناملایمتی‎هایی که دید اما همواره به فکر انقلاب و مردم بود و مردم نیز حقیقتاً قدر سرمایه‌های خود را می‌دانند و آنجایی که باید ابراز حضور و وجود پیدا کنند، حضور می‎یابند.
وی بیان کرد: علیرغم همه هجمه‎هایی که به رئیس تشخیص مصلحت نظام وارد شده بود اما دیدیم که با رأی بالایی وارد مجلس خبرگان رهبری شد و این نشان از محبوبیت مردمی او دارد.


زندگی آیت‎الله هاشمی‎رفسنجانی به‎دور از افراط و تفریط بود
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز12098
مجموع44845443

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری