امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


کد مطلب : ۱۴۵۸۸  / گروه : اخبار /  / ۲۳ دی ۱۳۹۵  /  بازدید : ۶۷۹
قدردانی استاندار مازندران از حضور گسترده مردم مازندران در مراسم بزرگداشت آيت الله هاشمي رفسنجاني دكتر ربيع فلاح كه در مراسم بزرگداشت آيت الله هاشمي رفسنجاني در مصلاي امام خميني (ره) شهرستان ساري شركت كرده بود در گفتگو با خبرنگاران از حضور گسترده مردم مازندران در مراسم بزرگداشت آيت الله هاشمي رفسنجاني در مركز استان و شهرستانها تقدير و تشكر نمود و گفت: اين حضور آگاهانه و پرشور تجلي عشق و علاقه مردم به خدمتگزار…
استاندار مازندران كه در مراسم بزرگداشت آيت الله هاشمي رفسنجاني در مصلاي امام خميني (ره) شهرستان ساري شركت كرده بود در گفتگو با خبرنگاران از حضور گسترده مردم مازندران در مراسم بزرگداشت آيت الله هاشمي رفسنجاني در مركز استان و شهرستانها تقدير و تشكر نمود .
دكتر ربيع فلاح گفت : اين حضور آگاهانه و پرشور تجلي عشق و علاقه مردم به خدمتگزار فداکار ، سردار سازندگي و یار وفادار امام و رهبری است .
مقام عالي دولت در استان ادامه داد: مطمئنا اين همه ابراز احساسات و همدردي و عشق و علاقه به يكي از شخصيتهاي ماندگار و اثرگذار انقلاب اسلامي در دفتر افتخارات ديار علوي مازندران ثبت و درج خواهد شد.
وي همچنين در مورد شخصيت آيت الله هاشمي رفسنجاني گفت: آيت الله هاشمي جانباز سرافرازي بود كه درخرداد 58 از سوء قصد دشمنان و گروه فرقان جان سالم به در برد و حضرت امام پس از اين حادثه فرمودند: بدخواهان بدانند هاشمي زنده است چون نهضت زنده است.
وي افزود: اين صميمي ترين يار امام و رهبري با مديريت مدبرانه و تلاش براي توسعه و اعتلاي كشور سردار سازندگي نام گرفت و الگوي مديريت انقلابي و جهادي بود.
استاندار آيت الله هاشمي را از پيشگامان مبارزه با رژيم ستمشاهي خواند و تاكيد كرد: آيت الله هاشمي  تا آخر عمر اين روحيه انقلابي و اصلاح گري را حفظ نمود.
ربيع فلاح تاكيد كرد: شان و منزلت و جايگاه اين شخصيت عظيم الشان آنقدر والا و برجسته بود كه مقام معظم رهبري با صراحت فرمودند: براي من هيچكس هاشمي نمي شود.
وي يكي از ويژگي هاي ممتاز آيت الله هاشمي را دفاع از حقوق مردم و تلاش براي خدمت به آنان خواند و تاكيد نمود: اعتدال و عقلانيت، صبر، شكيبايي، شجاعت و پايداري از ويژگي ممتاز آيت الله هاشمي بود.
استاندار مازندران تجليل از هاشمي را تجليل از ارزشها و آرمانهاي انقلاب دانست و گفت: از دست دادن مخزن الاسرار انقلاب خسارتي جبران ناپذير است چرا كه نام هاشمي با نام انقلاب همراه و عجين است.
فلاح يكي ديگر از ويژگيهاي ماندگار آيت الله هاشمي را ولايتمداري و حركت در مسير ولايت دانست و افزود: سياست آيت الله هاشمي تجلي ديانت بود و تلاش آيت الله هاشمي براي حفظ ميراث انقلاب و دفاع جانانه از خانواده حضرت امام در تاريخ انقلاب جاودانه و ماندگار است.
وي در پايان يكبار ديگر اين مصيبت جانسوز را تسليت و تعزيت گفت و از حضور علماي اعلام، شخصيتها، مديران، مسئولان و مردم فهيم و عزيز شهرستان ساري و استان مازندران در  مراسم تجليل و بزرگداشت آيت الله هاشمي رفسنجاني تقدير و تشكر كرد.


قدردانی استاندار مازندران از حضور گسترده مردم مازندران در مراسم بزرگداشت آيت الله هاشمي رفسنجاني
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز12112
مجموع44845457

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری