امروز شنبه, 25 آذر 1396


اداره کل پدافندغیرعامل استان مازندران
کد مطلب : ۱۴۹۵۱  / گروه : پدافند غیر عامل /  /  بازدید : ۳۳۰

آخرین جلسه شورای پدافند غیرعامل مازندران صبح امروز سه شنبه مورخ95/12/24به ریاست معاون محترم سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری در سالن شماره 2 استانداری  برگزار شد.

دکتر یونسی پدافند غیرعامل استان مازندران را جزء برترینها ی کشور دانست و تلاشهای این جمع را شایسته سپاسگذاری برشمرد.

وی ضمن برشماری اهمیت موضوع،بيان كرد:پدافند غیرعامل در گذشته یک واژه نا آشنا بود، اما امروز به همت شخصیتهای فرزانه جمع ،این واژه به عنوان یک مفهوم عمیق در سطح استان درآمده است.

جانشین رئیس شورای پدافند غیرعامل استان گفت: ما باید در پدافند غیرعامل بدنبال  شکوفایی خرد ها بوده و نسبت به احصاء نیازها و تهدیدات اقدام نمائیم.

وي مخاطرات زیستی استان را واقعیت قابل ظهور دانست و خاطر نشان کرد با توجه به قابلیت های مازندران احتمالات وقوع تهدیدات فراروی استان در سال آینده باید بررسی و بر این اساس اقدامات، ساماندهی شود.

نبوی مدیر کل پدافند غیرعامل استان نیز ضمن بیان ضرورت پرداختن به موضوع بنیادی پدافند غیرعامل و تاکید بر اجرای تاکیدات و الزامات قانونی ، از تلاشها و زحمات یک ساله روساء و دبیران، کارگروهها و کمیته ها ی پدافند غیرعامل تقدیر کرد و اقدامات خوب سال جاری را مرهون تلاشهای این عزیزان دانستند. وي با اشاره به تدوین برنامه سال 96 پس از نشست های مستمر با دبیران مرتبط خواستار اهتمام در اجرایی شدن برنامه های تدوینی در سال آتی شد.

معاون قرارگاه پدافند زیستی استان از برگزاری 9 جلسه ویژه درستاد قرارگاه زیستی استان خبر داد و گفت این جلسات در راستای کنترل و مقابله با بیماریهای حوزه دام و طیور همچون آنفلوانزای فوق حاد پرندگان و تب برفکی و همچنین کنترل آفت شب پره شمشاد انجام و تمهیدات لازم اتخاذ شد تا شاهد کنترل شیوع بیماریهای مذکور در سطح استان باشیم.


آخرین  جلسه شورای پدافند غیرعامل استان مازندران در سال 95 برگزار شد.
آخرین  جلسه شورای پدافند غیرعامل استان مازندران در سال 95 برگزار شد.
آخرین  جلسه شورای پدافند غیرعامل استان مازندران در سال 95 برگزار شد.
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز5844
مجموع43698426

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری