امروز شنبه, 25 آذر 1396


استاندار، در همايش استاني تجليل از واحدهاي برتر حامي حقوق مصرف كنندگان، اعلام كرد:
کد مطلب : ۱۴۹۶۱  / گروه : اخبار /  / ۲۴ اسفند ۱۳۹۵  /  بازدید : ۳۲۸
افتتاح واحدهاي توليدي جديد با اعتبار 270 ميليارد تومان در مازندران مقام عالي دولت در استان، در اين همايش ابراز داشت: قوانين حقوق توليد كنندگان و مصرف كنندگان بايد در همه سطوح جامعه ساري و جاري باشد و نظارت همگاني بر حقوق اساسي اجتماعي در جامعه نهادينه شود.

 به گزارش روابط عمومي استانداري، ربيع فلاح جلودار، استاندار مازندران در همايش استاني تجليل از واحدهاي برتر حامي حقوق مصرف كنندگان با اشاره به اين كه مسئولان مازندران با همه توان، حامي و پشتيبان توليد هستند، گفت: موضوع حقوق مصرف كنندگان از مهم ترين بندهاي حقوق شهروندي در جوامع امروزي است و جوامع توسعه يافته در اين خصوص حساسيت و نظارت اساسي دارند.

استاندار با تاكيد بر اين كه مصرف كننده بايد خود ناظر و حافظ حقوق خويش باشد، افزود: قوانين حقوق توليد كنندگان و مصرف كنندگان بايد در همه سطوح جامعه ساري و جاري باشد و نظارت همگاني بر حقوق اساسي اجتماعي در جامعه نهادينه شود.

مقام عالي دولت در مازندران، با اشاره به اين كه دستگاه هاي اجرايي و خدمات رسان بايد در ماموريت هاي خود، حقوق مصرف كنندگان را رعايت نمايند، عنوان نمود: هر يك از آحاد جامعه نيز بايد با چشم بيدار ، نظارت خود را بر سازمان ها و نهادهاي خدمات رسان اعمال نمايند و با تذكر و تاكيد، حق خويش را مطالبه كنند.

ربيع فلاح جلودار با اشاره به اين كه حقوق توليد كننده و مصرف كننده مكمل هم هستند، ياد آور شد: كيفيت محصولات توليد شده بايد داراي تضمين و در هر بازاري قابل عرضه باشد.

وي با بيان اين كه از منظر اقتصاد مقاومتي، بحث مشتري مداري و توليدِ صادرات محور از مباحث بسيار مهم است، گفت: جامعه ما در اين موارد نياز به كار فرهنگي و آموزشي دارد .

نماينده عالي دولت در استان با اشاره به اين كه در 2 سال اخير با فعاليت دولت تدبير و اميد، ميزان صادرات بر واردات پيشي گرفته است و بايد اين روند تداوم يابد، تصريح كرد: مبارزه با خام فروشي و قاچاق كالا براي دولت يازدهم بسيار مهم بوده است و با جديت در حال انجام است.

 ربيع فلاح با بيان اين كه بانك هاي استان عليرغم كمبود نقدينگي، 98 درصد از تسهيلات در نظر گرفته شده براي رونق واحدهاي توليدي را توزيع نموده اند و در اين مسير در شمار بانك هاي برتر كشور قرار دارند، گفت: بانك هاي مازندارن در تعامل با دستگاه هاي اجرايي در حوزه هاي مختلف تبصره 26، اوراق خزانه اسلامي، بسته رونق توليد، اوراق صكوك و ... بسيار خوب عمل كرده اند كه جاي قدرداني دارد و بايد هم چنان با جديت دنبال شود.

استاندار با اشاره به اين كه توسعه زير ساخت ها براي اقتصاد استان بسيار حياتي است، ياد آور شد: فعاليت هاي عمراني در جاي جاي استان در حال انجام است و بسياري از طرح هاي عمراني در اين 3 سال به اتمام رسيده اند و طرح هاي نيمه تمام باقي مانده از دولت گذشته بشدت در حال پيگيري است و اغلب محورهاي مواصلاتي استان، رينگ ها و كمربندي ها به انجام رسيده و يا در حال انجام است.

دكتر فلاح با اعلام اين كه 1050 واحد توليدي در سال جاري تا كنون جمعا بميزان 450 ميليارد تومان از بسته رونق توليد بهره مند شده اند، افزود: دهها واحد توليدي جديد در دولت تدبير و اميد با اعتباري بالغ  بر 450 ميليارد تومان در استان تاكنون يه يهره برداري رسيد و چند واحد توليدي جديد نيز با اعتباري بالغ بر 270 ميليارد تومان هم در روزهاي آينده با مباشرت و كمك دولت در استان افتتاح مي شود.

در اين همايش با حضور استاندار از چند واحد توليدي برتر در رعايت حقوق مصرف كنندگان با اهدا لوح تقدير و تنديس، تجليل شد.


افتتاح واحدهاي توليدي جديد با اعتبار 270 ميليارد تومان در مازندران
افتتاح واحدهاي توليدي جديد با اعتبار 270 ميليارد تومان در مازندران
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز5882
مجموع43698464

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری