امروز دوشنبه, 27 آذر 1396


اداره کل پدافندغیرعامل استانداری مازندران
کد مطلب : ۱۵۸۶۱  / گروه : پدافند غیر عامل /  /  بازدید : ۶۵

مدیر کل پدافند غیرعامل ضمن تقدیر از اقدامات شاخص انجام شده در هفته پدافند غیرعامل سال گذشته دبیران کارگروههای تخصصی از برپایی نکوداشت هفته پدافند غیرعامل از 6 الی 12 آبان خبر داد و گفت : در این راستا کارگروههای تخصصی، کمیته های شهرستانی و دستگاههای اجرایی استان نسبت به تشکیل ستاد نکوداشت  برگزاری دوره و کارگروههای آموزشی، برپایی رزمایش و همایش، صبحگاه و افتتاح طرح و پروژه با ماهیت پدافندی اقدام نمایند.

نبوی این هفته را فرصت مغتنمی برای تبیین عملکرد و اقدامات انجام شده دستگاههای اجرایی در حوزه پدافند غیر عامل دانست و خاطرنشان کرد در این راستا یکی از محورهای اصلی برنامه های استان برپایی نمایشگاه دستاوردهای پدافند غیرعامل استان در سالن اداره کل ارشاد است که ضرورت دارد دستگاههای زیرساختی با تمام توان در این نمایشگاه شرکت کنند. دبیر شورای پدافند غیرعامل  خواستار تدوین برنامه ها بر اساس روز شعار هفته پدافند غیرعامل شد و بر اجرای آن توسط کارگروهها و دستگاههای ذیربط تاکید کرد.

رئیس مرکز اورژانس 115 استان از آماده سازی یک دستگاه آمبولانس برای نصب و راه اندازی CBRN جهت مقابله با رخدادهای زیستی احتمالی در استان خبر داد .


چهارمین نشست ادواری دبیران کارگروههای تخصصی پدافند غیرعامل برگزار شد.
چهارمین نشست ادواری دبیران کارگروههای تخصصی پدافند غیرعامل برگزار شد.
چهارمین نشست ادواری دبیران کارگروههای تخصصی پدافند غیرعامل برگزار شد.
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز8090
مجموع43753396

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری