امروز دوشنبه, 27 آذر 1396


اداره کل پدافندغیرعامل استانداری مازندران
کد مطلب : ۱۵۸۶۶  / گروه : پدافند غیر عامل /  /  بازدید : ۶۷

مدیرکل پدافند غیرعامل استان مازندران به همراه کارکنان صبح روز سه شنبه مورخ 96/7/18 با مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان دیدار کرد. نبوی ضمن ارائه گزارش عملکرد 4 ساله ، یکی از دستاوردهای مهم این دوره را بر گزاري دورههاي آموزشي ،شکل گیری و فعالیت قرارگاه پدافند زیستی در استان مازندران دانست و خاطرنشان کرد امروز موضوع پدافند غیرعامل برای استان شناخته شده است. وی آموزش و فرهنگ سازی را یک اصل بی بدیل در راستای ترویج مفاهیم پدافند غیرعامل برشمرد و بر استمرار این موضوع در استان تاکید کرد.نبوی با اشاره به نقش رسانه ای ائمه جمعه و اهمیت پدافند غیرعامل ،خواستار بهره گیری از ظرفیت تریبون نماز جمعه در روز 5 آبان شد.

رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری، مصون سازی را حسب تاکیدات مقام معظم رهبری یک ضرورت تغییر ناپذیر دانست و بر همکاری شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان با پدافند غیرعامل تاکید کرد.

حجت الاسلام انتظاری ضمن تشكر از عملكرد واقدامات قابل توجه وموثر پدافند غيرعامل استان با تاکید بر نقش ساختار سازی موضوع پدافند غیرعامل خواستار توجه همگان خصوصا دستگاهها برای ارتقاء آگاهی و اقدامات اجرایی در این حوزه شد تا ایمنی و امنیت را برای کشور به ارمغان بیاورد. وی با اشاره به آسیب های فضای مجازی خواستار توجه پدافند غیرعامل به این بخش شد.


دیدار مدیر کل پدافند غیرعامل با مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مازندران
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز8070
مجموع43753376

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری