امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


سفیر نروژ در ایران:
کد مطلب : ۱۶۳۰۶  / گروه : معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع /  /  بازدید : ۲۲۰
سواحل و جنگل مازندران می تواند برای سرمایه گذاری سرمایه‌گذاران نروژی مثمر ثمر باشد سفیر نروژ در حاشیه بازدید و نشست با فعالان تولیدی و صنعتی غرب مازندران در سلمانشهر به خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت :با توجه به اینکه صنعت دوم کشور نروژ شیلات می باشد، جمهوری اسلامی ایران و نروژ می توانند در بخش شیلات بویژه پرورش ماهی در قفس فعالیت نمایند.

 لارس نوردرم سفیر نروژ در ایران به اتفاق حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری امروز از شرکت ناب استیل در شهرک صنعتی سلمانشهر و پروژه مجتمع پرورش ماهی در قفس شهید کلاری کلارآباد بازدید کرد.

سفیر نروژ در حاشیه بازدید و نشست با فعالان تولیدی و صنعتی غرب مازندران در سلمانشهر به خبرنگار خبرگزاری صداوسیما , مازندران را استانی سرسبز و با سواحلی زیبا اعلام کرد و گفت :با توجه به اینکه صنعت دوم کشور نروژ شیلات می باشد، جمهوری اسلامی ایران و نروژ می توانند در بخش شیلات بویژه پرورش ماهی در قفس فعالیت نمایند.

وی تصریح کرد:  بنده پیام سرمایه گذاران مازندران را به سرمایه‌گذاران نروژ می رسانم. سفیر نروژ در ایران همچنین شرکت های تولیدی و صنعتی ایران را حائز اهمیت دانست و گفت: سواحل و جنگل می تواند برای سرمایه گذاری سرمایه‌گذاران نروژی مثمر ثمر باشد. یادآور می شود، نروژ در بخش های نفت و گاز و همچنین شیلات به صورت گسترده فعالیت می کند.

 

 


سواحل و جنگل مازندران می تواند برای سرمایه گذاری سرمایه‌گذاران نروژی مثمر ثمر باشد
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز14918
مجموع44811803

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری