امروز پنج شنبه, 28 دی 1396


کد مطلب : ۲۷۶۲  / گروه : اخبار /  / ۲۶ مهر ۱۳۸۹  /  بازدید : ۶۵۸۴
هتل قو الماس خاورمیانه، نگین مازندران است معاون عمرانی استاندار مازندران در این جلسه خواستار حمايت دولت و ملت از پروژه های بزرگ ملی همانند هتل قو الماس خاور میانه که با همت سرمایه گذاران بخش خصوصي در حال احداث می باشد، شد.
معاون عمرانی استانداری مازندران:
هتل قو الماس خاورمیانه، نگین مازندران است

نشست تخصصی شورای فنی استانداری مازندران در محل هتل قو الماس خاورمیانه در سلمانشهر برگزار گردید.
در این جلسه ضمن بررسی روش های سازنده و کاربردی تعامل پروژه های ملی و نمونه استان با شورای فنی استانداری، دربار موضوعاتی چون کنترل و نظارت بر کیفیت مصالح ساختمانی در پروژه ها بحث و تبادل نظر شد.
معاون عمرانی استاندار مازندران در این جلسه خواستار حمايت دولت و ملت از پروژه های بزرگ ملی همانند هتل قو الماس خاور میانه که با همت سرمایه گذاران بخش خصوصي در حال احداث می باشد، شد.
سیدعیسی هاشمی حیدری در ادامه افزود: حمایت از سرمایه گذاران، توسعه منطقه و کشور را به دنبال خواهد داشت و هرگونه رکود در اینگونه طرح ها نیز موجب رکود اقتصادی و توسعه کشور می گردد.
وی اظهار داشت: پروژه هتل قو الماس خاورمیانه به عنوان نگین مازندران و از طرح های بی نظیر استان است. سرمایه گذار این پروژه بدون احتساب قیمت زمین، تاکنون 104 میلیارد تومان برای ساخت و تکمیل آن هزینه نموده كه کل این مبلغ از محل اعتبارات بخش خصوصی و بدون استفاده از تسهیلات بانکی بوده است.
هاشمی با اشاره به حمايت مقام ارشد استان از اجراي طرح هاي بزرگ جهت توسعه مازندران، افزود: همه ما باید کمک کنیم تا اینگونه طرح ها به پایان برسد زیرا تکمیل این پروژه ها، منفعت عمومی جامعه شهری، منطقه ای، استانی و حتی کشوری را در بر خواهد داشت.
احد عظیم زاده مدیر پروژه و مالک هتل قو الماس خاور میانه نیز طی سخنانی گفت: درحال حاضر با اعتبارات شخصی در حال تکمیل این پروژه بوده و به یاری خداوند در کوتاه ترین فرصت آن را تکمیل خواهد كرد.
عظیم زاده با اشاره به مشکلات این پروژه گفت: افزایش قیمت گذاری زمین پروژه ، عدم لحاظ نمودن پروانه هتل به عنوان سرمایه گذاری در بخش گردشگری و عدم دريافت تسهيلات بانكي را از جمله مهم ترین مشکلات این طرح می باشد.


هتل قو الماس خاورمیانه، نگین مازندران است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز6381
مجموع44219094

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری