فارسی| En امروز : 29 دی 1399

رازجویان:

اتمام پروژه‌های عمرانی در استان اولویت ‌بندی شده است

کد خبر : 101038 21 دی 1399فرهنگی
پ

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، با بیان این که اتمام پروژه‌های عمرانی در استان اولویت ‌بندی شده است، بر پیگیری تخصیص اعتبارات به این پروژه ها از سوی دستگاه های اجرایی تاکید کرد. ‎

 

مهدی رازجویان در جلسه بررسی مصوبات سفر رئیس جمهور به استان مازندران که با حضور نمایندگان نهاد ریاست‌جمهوری و مدیران‌کل دستگاه‌های اجرایی مرتبط برگزار شد، افزود: اتمام پروژه‌های بزرگ استان نیاز به تخصیص اعتبارات کافی دارد.

وی ادامه داد: در حوزه‌های مختلفی نظیر فرهنگی، آب‌رسانی، ورزشی، راه، کشاورزی، بهداشت و درمان و ... پروژه‌هایی از سفر ریاست‌ محترم جمهور به استان مصوب شد که با تزریق اعتبارات کافی می‌توان تعدادی از آنها را تا قبل از اتمام دولت دوازدهم به پایان رساند.

رازجویان تصریح کرد: پروژه‌هایی مانند تالار مرکزی مرکز استان، کارخانه‌زباله‌سوز ساری و سالن ۶هزار نفره ماهفروجک، پروژه آبرسانی به شهرهای گروه الف، آبگیری سد گلورد و پل گهرباران به فرح‌آباد پیشرفت خوبی داشتند که با تخصیص به موقع اعتبار می‌توان آنها را طی چند ماه آینده افتتاح نمود.

 

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه ۸ پروژه از مصوبات سفر رئیس‌جمهور به مازندران تا به امروز مورد بهره‌برداری قرار گرفته‌ است، افزود: ۳۵ پروژه دیگر با تزریق اعتبارات کافی به پایان خواهند رسید.

رازجویان با اشاره به اتمام پروژه زباله‌سوز نوشهر و افتتاح آن، اظهار داشت: با توجه به مشکلات زباله و پسماند در استان اتمام پروژه‌های حوزه پسماند در اولویت استان قرار دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، تصریح کرد: در سال جهش تولید تلاش شده تا با اولویت‌بندی کردن پروژه‌ها، شاهد پیشرفت عملیات اجرایی پروژه‌های مهم استان باشیم.

رازجویان با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی استان جهت تخصیص اعتبارات پیگیری‌های بیشتری داشته باشند، ابراز امیدواری نمود که خروجی این جلسات هموار کردن مسیر تخصیص اعتبارات باشد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری