فارسی| En امروز : 13 تیر 1399

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری

برنامه های گرامی داشت چهلمین سال پیروزی انقلاب مردمی و فراگیر شود

کد خبر : 76732 5 آذر 1397
پ

حسن خیریانپور که در جلسه ستاد گرامی داشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی استان سخن می گفت، با اشاره به این که حضور منجسم مردم انقلابی، بصیر و آگاه در تداوم انقلاب اسلامی بسیار ضروری است، عنوان داشت: برنامه های گرامی داشت چهلمین سال پیروزی انقلاب مردمی و فراگیر شود. ‎ ‎

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، گفت: برنامه های گرامی داشت چهلمین سال پیروزی انقلاب مردمی و فراگیر شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری، حسن خیریانپور در جلسه ستاد گرامی داشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی استان با اشاره به این که دین اسلام، حضور مردم و رهبری داهیانه 3 رکن پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی هستند، یادآور شد: حضور منجسم مردم انقلابی، بصیر و آگاه در تداوم انقلاب اسلامی بسیار ضروری است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، با بیان این که برنامه های گرامی داشت چهلمین سال پیروزی انقلاب، مردمی و فراگیر شود، افزود: اسلام، خمیر مایه پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی به نقش تعیین کننده رهبری و فرماندهی امام راحل در پیروزی انقلاب به عنوان معمار و طراح بزرگ انقلاب اسلامی اشاره کرد و خاطرنشان نمود: انقلاب اسلامی با معماری حضرت امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و در سایه رهبری حکیمانه و داهیانه امام راحل و مقام معظم رهبری، حیات پرثبات، غرورانگیز و شکوهمند خود را تداوم بخشید.

خیریانپور، در ادامه بار دیگر به اهمیت و ضرورت حضور در صحنه و مشارکت همه جانبه مردم در عرصه های مختلف انقلاب اشاره کرد و گفت: جشن های چهلمین سال پیروزی انقلاب، مردمی تر برگزار و در این راستا از همه ظرفیت های فرهنگی، تبلیغی بویژه ظرفیت رسانه ها، صدا و سیما و فضای مجازی بهره گیری شود.

معاون استانداری مازندران با بیان این که محور جشن های چهلمین سال پیروزی انقلاب، مردم هستند، افزود: نمایشگاه دستاوردها و اقدامات نظام در خدمت به مردم انقلابی و ولایی استان، به نحو مطلوب و اثرگذار برگزار شود.

خیریانپور بر برنامه ریزی و اهتمام همه جانبه دستگاه ها و نهادها برای برگزاری هر چه باشکوهتر جشن های چهلمین سال پیروزی انقلاب تاکید کرد و عنوان داشت: دستگاه ها تا 20 آذر برای اعلام برنامه های جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب و زمانبندی برگزاری آن ها اقدام نمایند.

گفتنی است، در آغاز این جلسه؛ مسئولین کارگروه های ستاد گرامی داشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی استان، گزارشی از مجموعه اقدامات و برنامه های خود در این راستا ارایه نمودند.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید