فارسی| En امروز : 10 خرداد 1399

بازدید فرماندار محمودآباد از دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی محمودآباد

کد خبر : 76767 18 آذر 1397
پ

فرماندار محمودآباد به اتفاق نماینده مردم محمودآباد در مجلس شورای اسلامی و راس هیاتی از دو صنعتی در شهرک صنعتی شهدای محمودآباد بازدید و سرکشی کردند. ‎

بازدید فرماندار محمودآباد از دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی محمودآباد

 

فرماندار محمودآباد به اتفاق نماینده مردم محمودآباد در مجلس شورای اسلامی و راس هیاتی از دو صنعتی در شهرک صنعتی شهدای  محمودآباد بازدید و سرکشی کردند.

ظهر روز شنبه 17 آذر ماه یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد به اتفاق علی اسماعیلی رئیس مجمع نمایندگان مازندران و نماینده مردم شریف شهرستانهای محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی و با همراهی رنجبر بخشدار مرکزی و بابازاده رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت و سایر مدیران ادارات شهرستان از دو واحد صنعتی فعال شهرک صنعتی شهدای محمودآباد بازدید کردند.

در این بازدید یحیی یوسف پور فرماندار و علی اسماعیلی رئیس مجمع نمایندگان مازندران  با حضور در واحد صنعتی پلیکا پلاست هراز که با سرمایه ای بالغ بر 15 میلیارد تومان در زمینی به مساحت 2 هزار متر و با ظرفیت اشتغال 50 نفر یکی از صنایع فعال استان در زمینه تولید ظروف یکبار مصرف می باشد از خط تولید این کارخانه بازدید کردند.

در این بازدید اسماعیلی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و فرماندار محمودآباد قول مساعد پیگیری وصول و تزریق تسهیلات بانکی 40 میلیارد ریالی به این واحد صنعتی به منظور راه اندازی فاز دوم کارخانه در زمینی به مساحت 6 هزار متر و افزایش میزان اشتغال آن به 150 نفر را دادند.

در ادامه این مراسم مسئولین شهرستان محمودآباد با حضور در کارخانه الکترو بنیان شایگان از آخرین وضعیت این کارخانه بازدید کردند و در خاتمه با اهدای لوح سپاس از زحمات محسن محمدی مدیرعامل کارخانه پلیکا پلاست هراز به عنوان کارآفرین جوان تقدیر و تشکر نمودند.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری