فارسی| En امروز : 21 تیر 1399

ولی زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل در جلسه شورای شهرستان :

شوراها با احاطه بر قوانین مربوطه ،سطح مطالبه گری خود را بالا ببرند

کد خبر : 79374 11 اسفند 1397
پ

جلسه شورای اسلامی شهرستان بابل با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان ورییس شورای اسلامی استان مازندران در سالن جلسات شورای شهر بابل برگزار شد... ‎

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل ، جلسه شورای اسلامی این شهرستان با حضور ولی زاده

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل، دکتر محمودی ،رییس شورای اسلامی استان مازندران،فرامرزابوالحسنی  ،رییس شورای اسلامی شهر بابل  و اعضای شورای اسلامی این شهرستان   در سالن جلسات شورای شهر بابل  برگزار شد.

در این جلسه  ولی زاده ،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل بابیان اینکه" بنده به شوراها اعتقاد جدی دارم"گفت:روسای ادارات موظفند از ظرفیت ها و فرصت های شوراهای اسلامی استفاده کنند.

وی افزود:شوراها  موجب کاهش حجم مراجعه مردم به دستگاههای اجرایی شدند.شوراها در بخش ها و روستاها و شهرها نگاه مادی  برای رسیدگی به مشکلات مردم ندارند.

این مقام مسئول با اشاره به فرارسیدن نوروز98 افزود: در آستانه سال جدید باید نگاه همه جانبه شوراها بر استفاده ظرفیت های بومی ، محلی و فرهنگی منطقه خویش در جذب گردشگر و معرفی قابلیت های شهرستان بابل و ارائه سوغات و صنایع دستی شهرستان به مسافران باشد.

فرماندار بابل ابراز داشت:برای رفع مشکلات و دغدغه ها در بخش ها اینجانب به اتفاق روسای ادارات برای حضور در جلسات مشترک آمادگی کامل داریم.

وی عدم آشنایی برخی از مدیران و کارشناسان به قوانین را موجب سرگردانی مردم و سرمایه گذاران دانست و افزود: این مشکل در بابل تاحدود زیادی برطرف شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل از شورای شهر و شهرداری بابل خواست تا قبل از آغازسال98 بلوار امام رضا (ع) را به بهره برداری برسانند.

ایشان اظهار داشتند:دغدغه مسئولان باید وحدت و انسجام برای رفع مشکلات مردم  باشد و در این مسیر از ظرفیت نمایندگان مردم در مجلس و ائمه جمعه باید کمک گرفت.

ولی زاده در پایان با اشاره به اینکه بخشداران بابل همگی از بدنه وزارت کشور انتخاب شده اند ؛ ادامه داد: انتظار داریم شوراهاو بخشداران با همکاری  یکدیگر موجب رشد و توسعه بخش ها شوند.بنده هم بعنوان نماینده عالی دولت در شهرستان بابل همواره در کنار شوراها خواهم بود.از اعضای شورا تقاضا دارم با مطالعه قوانین شوراها ،سطح مطالبه گری خود را بالا ببرند.از یکایک اعضای شورای اسلامی شهرستان بخاطر همراهی با دولت و گره گشایی مشکلات مردم تشکر می کنم.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها