فارسی| En امروز : 31 مرداد 1398

فرماندار شهرستان عباس آباد :

ماه رمضان ، ماه نزول رحمت و ضیافت بیکران الهی است

کد خبر : 82111 17 اردیبهشت 1398
پ

فرماندار شهرستان عباس آباد در جلسه ستاد هماهنگی ماه مبارک رمضان عنوان کرد : ماه رمضان ، ماه شناخت و معرفت خداوند ، ماه نزول رحمت و ضیافت بیکران الهی است . ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عباس آباد ، جواد اصلانی در جلسه هماهنگی ماه مبارک رمضان این شهرستان با تبریک فرا رسیدن ماه مهمانی خداوند و ماه نزول قرآن در سخنانی اظهار داشت : این ماه فرصتی برای آزمودن خویش در برابر نفس های دنیوی و مجالی برای پاکیزه شدن از هرگونه گناه می باشد و چه خوب است که از ماه میهمانی و مهربانی خداوند بهره کامل را ببریم .

فرماندار شهرستان عباس آباد گفت : ماه رمضان، ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می‌آید.

وی ضمن تاکید بر اتخاذ تدابیر لازم در خصوص  تشدید نظارت ها بر بازار و برخورد با متخلفان اظهار داشت : همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان تامین برخی اقلام ضروری با حساسیت بیشتری در بازار هدف توزیع می شود و نظارت دقیق و توجه به ساختار مراکز عرضه و نحوه توزیع برای تنظیم بازار در این ماه ضرورت دارد.

فرماندار شهرستان عباس آباد در ادامه بیان داشت : نظارت مستمر از عملکرد رستوران ها و نانوایی های سطح شهرستان در ایام ماه مبارک رمضان  از دیگر انتظارات می باشد که باید مورد توجه قرار بگیرد .

 

 

 

اشتراک گذاری
پیوند ها