فارسی| En امروز : 25 شهریور 1398

فرماندار محمودآباد خبر داد :

پرداخت بیش از 530 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در محمودآباد

کد خبر : 82427 25 اردیبهشت 1398
پ

یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد در جلسه کارگروه اشتغال و توسعه سرمایه گذاری شهرستان محمودآباد که با حضور کلیه مدیران ادارات پیش از ظهر امروز در محل فرمانداری محمودآباد برگزار شد گفت: در سال گذشته بیش از 530 ریال تسهیلات اشتغال زایی در بخش های کشاورزی و صنعت و معدن و تجارت و گردشگری در شهرستان جذب و پرداخت شده و با پیگیری های بعمل آمده 600 جوان بیکار مشغول بکار شدند. ‎

 فرماندار محمودآباد خبر داد :

پرداخت بیش از 530 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در محمودآباد

 

یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد در جلسه اشتغال و سرمایه گذاری از ایجاد اشتغال برای 600 جوان بیکار و جویای کار در سال گذشته خبرداد.

 

یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد در جلسه کارگروه اشتغال و توسعه سرمایه گذاری شهرستان محمودآباد که با حضور کلیه مدیران ادارات پیش از ظهر امروز در محل فرمانداری محمودآباد برگزار شد گفت: در سال گذشته بیش از 530 ریال تسهیلات اشتغال زایی در بخش های کشاورزی و صنعت و معدن و تجارت و گردشگری در شهرستان جذب و پرداخت شده و با پیگیری های بعمل آمده 600 جوان بیکار مشغول بکار شدند.

 

وی گفت : در بخش کشاورزی از ردیف تسهیلات مکانیزاسیون و صندوق توسعه ملّی و طرح توسعه روستایی و طرح اشتغال فراگیر و مشاغل خانگی بیش از 210 میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات جذب و برای 250 نفر فرصت کار ایجاد شد.  

 

وی افزود: در بخش صنعت و معدن و تجارت در ردیف تسهیلات طرح توسعه روستایی و طرح اشتغال فراگیر و رونق تولید و مشاغل خانگی بیش از 180 میلیارد ریال تسهیلات جذب و برای 59 نفر فرصت شغلی ایجاد شده و در بخش گردشگری و میراث فرهنگی نیز بیش از 100 میلیارد ریال تسهیلات به منظور ایجاد اشتغال برای 138 نفر از ردیف تسهیلات طرح توسعه روستایی و مشاغل خانگی و صندوق توسعه ملّی جذب و پرداخت شد.

 

فرماندار محمودآباد تصریح کرد : در بخش های بنیاد شهید و امور ایثارگران  و فرهنگ و ارشاد اسلامی ، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی و بسیج سازندگی از ردیف تسهیلات توسعه روستایی و فراگیر و بند ب تبصره 16 خود اشتغالی و مساغل خانگی و منابع داخلی و تفاهم نامه ای 30 میلیارد ریال برای 143 نفر کار ایجاد گردید.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد با اشاره به نامگذاری سالجاری از سوی مقام معظم رهبری به نام سال رونق تولید و فرمایشات اخیر ایشان برای تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق کسب و کار و اشتغال با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و تحریم های کشورهای معاند و دشمنان نظام گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی و مقابله با فشارهای اقتصادی ، کار و تلاش مضاعف همه مدیران و همچنین مشارکت بخش خصوصی برای تقویت و پویایی اقتصاد و رونق تولید در کشور مورد تاکید است.

 

 

اشتراک گذاری