فارسی| En امروز : 25 شهریور 1398

در ادامه برنامه ملاقات مردمی روزهای سه شنبه

دیدار 110 نفر از شهروندان با فرماندار و بخشداران محمودآباد

کد خبر : 82528 31 اردیبهشت 1398
پ

در اجرای برنامه ملاقات مردمی روز های سه شنبه ، امروز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه 110 نفر از شهروندان با فرماندار محمودآباد و بخشداران مرکزی و سرخ‌رود دیدار و گفتگو کردند. ‎

غبار روبی مزار مطهر شهدا در محمودآباد

به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد ، فتح خرمشهر و روز مقاومت و ایثار ، مزار 5 شهید سرافراز شهر محمودآباد  واقع در گلزار شهدای تکیه ابوالفضلی توسکا محله با حضور مسئولین غبار روبی و عطر افشانی شد.

این مراسم پیش از ظهر روز پنج شنبه دوم خرداد ماه و با حضور احمد محمدی معاون سیاسی فرمانداری محمودآباد و سرهنگ کیا فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه و قدمی رئیس بنیاد شهید و خسروی عضو شورای شهر و سایر مدیران ادارات شهرستان محمودآباد و خانواده های معظم شهدا در گلزار شهدای تکیه ابوالفضلی توسکا محله شهر محمودآباد برگزار شد.

احمد محمدی معاون سیاسی فرمانداری محمودآباد طی سخنانی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بیت المقدس گفت : عزت و صلابت و امنیت کشور را مدیون خون شهدا هستیم و امیدواریم که بتوانیم به آرمانها و اهداف آنان وفادار باشیم.

در این مراسم شرکت کنندگان با غبار روبی و عطر افشانی و قرائت فاتحه بر مزار شهدا، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا، یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و عملیات بیت‌المقدس را گرامی داشتند

 

 

 

 

 

 

دیدار 110 نفر از شهروندان با فرماندار و بخشداران محمودآباد

 

در اجرای برنامه ملاقات مردمی روز های سه شنبه ، امروز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه  110 نفر از شهروندان با فرماندار محمودآباد و بخشداران مرکزی و سرخ‌رود دیدار و گفتگو کردند.  

 

در این ملاقات تعداد 55 نفر از اقشار مختلف شهرستان به‌صورت حضوری با یحیی یوسف‌پور، فرماندار محمودآباد و احمد محمدی، معاون سیاسی فرمانداری، و صدیقه حق شناس معاون برنامه ریزی فرمانداری دیدار و مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند و فرماندار شهرستان محمودآباد نیز دستورات لازم را برای حل مشکلات آنان صادر کرد.

 

همچنین 30 نفر از شهروندان با غلامرضا رنجبر، بخشدار مرکزی و 25 نفر با سیداحمد هاشمی، بخشدار سرخ‌رود، ملاقات داشته و پیگیر مشکلات‌شان شدند.

 

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد

 

 

 

اشتراک گذاری