فارسی| En امروز : 25 شهریور 1398

پیام تسلیت اسد فرماندار شهرستان جویبار

کد خبر : 82622 13 خرداد 1398
پ

پیام تسلیت اسد فرماندار شهرستان جویبار به مناسبت سالروز عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره ) و قیام خونین 15 خرداد ‎

 

پیام تسلیت اسد فرماندار شهرستان جویبار

به مناسبت سالروز عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره ) و قیام خونین 15 خرداد

        به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، سید علی اسد فرماندار شهرستان جویبار طی پیامی 14خرداد سالروز عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره ) و قیام خونین 15 خرداد را تسلیت گفت .

در متن این پیام آمده است:

بسم ا... الرحمن الرحیم

این انقلاب بی نام امام خمینی ( ره ) در هیچ جای جهان شناخته شده نیست.

(مقام معظم رهبری)

 

          14 خرداد سالروز ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی ( ره ) است .

       حضرت امام خمینی ( ره ) که عمر با برکت خود را در راه اعتلای اسلام و مسلمین صرف کرد تفسیری از اخلاص، شجاعت و عظمت بود و همواره براین اعتقاد بود که باید با قدرت در برابر مستکبران و طاغوتیان ایستادگی کرد و با این یقین توانست بیداری اسلامی را در سرتاسر جهان طنین انداز کند .

سرانجام پس از عمری تلاش و کوشش در راه خدا در 14 خرداد 1368 شمسی دعوت حق را لبیک گفته و باشکوهی بی نظیر در طول تاریخ بشریت به خاک سپرده شد.

        قیام مردمی 15 خرداد ماه سال 1342 نیز که زمینه انقلاب اسلامی سال 57 را فراهم آورد؛ نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملی و شکل گیری جریان پیروزی انقلاب اسلامی علیه استبداد و استعمار است .

        اینجانب ضمن بزرگداشت یاد و خاطره حضرت امام ( ره ) و گرامیداشت شهدای قیام مردمی 15 خرداد، این ایام را به مردم شریف شهرستان جویبار تسلیت عرض نموده ، ادامه دادن راه شهدای انقلاب، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری (حفظه الله)، سرافرازی و سربلندی ایران عزیز اسلامی را به سوی پیشرفت و تعالی کشور از خداوند متعال خواستارم .

     سید علی اسد

فرماندار شهرستان جویبار

 

اشتراک گذاری
پیوند ها