فارسی| En امروز : 10 خرداد 1399

با حضور ولی زاده ،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل

حکم اعضای هیئت رئیسه شورای روابط عمومی این شهرستان به آنان اعطا شد...

کد خبر : 82653 8 خرداد 1398
پ

با حضور ولی زاده ،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل حکم اعضای هیئت رئیسه شورای روابط عمومی این شهرستان به آنان اعطا شد... ‎

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل،  با حضور ولی زاده ،معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان  و منتخبین شورای روابط عمومی شهرستان بابل، اولین جلسه این شورا پس از چند سال وقفه تشکیل شد.

در این جلسه ولی زاده ،فرماندار ویژه شهرستان بابل ضمن تبریک انتخاب اعضای اصلی هیئت رئیسه این شورا ، آنان را افرادی لایق برای تصدی این مسئولیت دانست و آرزوی توفیق برای آنان در طی دو سال مسئولیتشان نمود.

ولی زاده افزود :مدیران روابط عمومی در هر اداره باید از افراد متعهد، خوش نام،اثرگذار و امین آن اداره باشند.روابط عمومی های ادارات باید توانمندی ارائه صادقانه اخبار اداره مربوطه خویش را برای شهروندان داشته باشند .

فرماندار بابل ادامه داد: امیدوارم شورای روابط عمومی ای پویا فعال و اثرگذار در عین حال متعهد و در واقع  امین در سطح شهرستان داشته باشیم؛ زیرا این شورا باید هماهنگی و همکاری و انسجام را در بین روابط عمومی های شهرستان ایجاد نماید.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل با اعلام این مطلب که: روابط‌عمومی‌ها# زبان گویا# چشم بینا و# گوش شنوای  دستگاه های اجرایی هستند و باید در راستای افزایش رضایتمندی بین مردم و دستگاه‌های حاکمیتی گام بردارند؛ افزود: روابط عمومی باید روحیه نشاط و آرامش را به جامعه تزریق کند.

وی تاکید کرد:صرفا نباید به داشتن نام  و عنوان شورای روابط عمومی اکتفا کرد بلکه باید با امانت داری در خبر و رساندن صادقانه آن به جامعه، شفاف سازی ، سرلوحه کار  روابط عمومی ها باشد.

این مقام مسئول ابراز داشت:روابط عمومی باید تولید محتوا بکند؛ بنابراین روابط عمومی باید با شناخت نیاز مردم و ذائقه مردم ارتباط خوبی بین مردم و دولت ایجاد نماید.

وی ادامه داد:روابط عمومی ها بعنوان یک ظرفیت مهم برای انعکاس اخبار مربوط به عملکرد دولت هستند.انعکاس اخبار و عملکرد نظام در 40سال پس از پیروزی انقلاب از مهمترین رویکردهای ایجاد نشاط و امید توسط روابط عمومی ها می تواند باشد.

ولی زاده عنوان داشت:روابط عمومی ها می توانند نقش مهمی در خنثی کردن دسیسه های دشمنان نظام ایفا کنند.

فرماندار بابل با بیان اینکه  روابط عمومی ها باید ارتباط تنگاتنگی با رسانه ها داشته باشند.افزود:تمامی پروژه های شهرستان باید پیوست رسانه ای داشته باشند و مدیران در هر مرحله از پیشرفت پروژه اطلاع رسانی شفاف برای مردم و رسانه ها داشته باشند تا مردم با اطلاع از وضع موجود و امید به آینده نشاط را در جامعه ایجاد کنند.

ایشان ادامه دادند:روابط عمومی باید بدور از همه مسائل و حاشیه‌ها و به دور از هرگونه جریانات سیاسی اخبار عملکردی اداره را صادقانه منعکس نماید.

وی در بخش پایانی سخنانش گفت: ما باید در چهارچوب تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری و دیدگاه‌های عالمانه و اندیشمندانه امام راحل و آنچه که قانون اساسی پیش بینی نموده حرکت کنیم .

ما بدهکار خون شهدا و جانفشانی ایثارگرانی هستیم که از عزت و شرف و ناموس و میهن مان دفاع کردند و وجود خود را در این راه صرف نمودند تا ما امروز در امنیت و آرامش زندگی نماییم. ما نباید به وضع موجود بسنده کنیم بلکه باید با تحرک بیشتر در راستای رضایتمندی مردم و مرضی خداوند عمل نماییم .ما باید پاسخگوی خوبی برای اعتماد مردم شریف ایران اسلامی باشیم.

 مردم بهترین قضات برای رفتار و عملکرد ما هستند. بنابراین باید صادقانه با مردم برخورد کنیم و اخبار را صادقانه به مردم منعکس نماییم.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها