فارسی| En امروز : 21 تیر 1399

حضور 70 هزار نفری مردم روز دار و ولایتمدار شهرستان آمل در راهپیمایی روز جهانی قدس 10 خرداد 98

حضور حداکثری مردم روزه دار و ولایتمدار شهرستان آمل در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس 10 خرداد 98

کد خبر : 82681 10 خرداد 1398
پ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل : راهپیمایی روز جهانی قدس که با حضور سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل ـ دادستان ـ رئیس دادگستری ـ امام جمعه و دیگر مسئولین شهرستانی و خانواده های معظم شهداء ـ ایثارگران ـ جانبازان ـ روحانیون ـ کارمندان دستگاههای اجرایی ـ دانشجویان ـ دانش آموزان ـ ورزشکاران ـ کشاورزان ـ نیروی انتظامی ـ سپاه و مردم ولایتمدار شهرستان آمل برگزار گردید . ‎

حضور 70 هزار نفری مردم روزه دار و ولایتمدار شهرستان آمل ( شهر آمل ـ بخش های مرکزی ـ لاریجان ـ دابو دشت ـ دشت سر ـ امامزاده عبدا... (ع) در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس 10 خرداد 98

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل : راهپیمایی روز جهانی قدس که با حضور سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل ـ دادستان ـ رئیس دادگستری ـ امام جمعه آمل ـ دابو و دشت سر ـ لاریجان و امامزاده عبدا... (ع) ـ بخشداران ـ شهرداران و دیگر مسئولین شهرستانی و  خانواده های معظم شهداء ـ ایثارگران ـ جانبازان ـ روحانیون ـ کارمندان دستگاههای اجرایی ـ دانشجویان ـ دانش آموزان ـ ورزشکاران ـ کشاورزان ـ نیروی انتظامی ـ  سپاه و مردم ولایتمدار شهرستان آمل برگزار گردید  .

در این مراسم که خیل عظیمی از جمعیت ،  زن و مرد و پیر و جوان و حتی کودکان حضور داشتند همگی با مشت های گره کرده نفرت و انزجار خود را به دشمنان اسلام خصوصاً آمریکای جهانخوار و اسرائیل غاصب  اعلام نمودند . در طول مسیر راهپیمایی با ندای الله اکبر ، خمینی رهبر ـ خامنه ای خمینی دیگر است ولایتش ولایت حیدر است ـ مرگ بر آمریکا ـ مرگ بر اسرائیل ـ مرگ بر آل یهود کافر،  اعلام کردند که تا پای جان وحدت و یکپارچگی خود را حفظ نموده و حمایت خود را به مردم فلسطین نشان دادند .

این راهپیمایی که از میدان قائم (عج) تا میدان 17 شهریور به طول انجامید و بعد از آن به سمت مصلی جهت اقامه نماز دشمن شکن جمعه حرکت نمودند پرچم آمریکا و اسرائیل به زمین زده و به آتش کشیده شدند .  و با پرچم ها ، بنرها و پلاکاردهایی که در دست داشتند به دشمنان اسلام ثابت کردند که هرآنچه می خواهند می توانند و با توجه به تحریمهایی که نسبت به ایران از سوی دشمنان انجام شد هیچوقت پشت نظام و رهبری را خالی نکرده و همواره در صحنه هستند . 

در دیگر بخش های لاریجان ـ دابودشت ـ دشت سر ـ مرکزی و امام زاده عبدا... (ع) مردم ولایتمدارو روزه دار همراه با دیگر شهرها وبخش ها انزجار خود را نسبت به آمریکا و اسرائیل و آل سعود ( یهود) اعلام و وحدت و همدلی و برادری خود را با مردم فلسطین مستحکم تر نمودند .

 

 

 

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها