فارسی| En امروز : 14 تیر 1399

اعلام حمایت مردم بابل از مردم ستم دیده فلسطین

بابلیها حمایت خود را از مردم فلسطین با شعار مرگ بر اسرائیل اعلام کردند

کد خبر : 82727 11 خرداد 1398
پ

مردم همیشه در صحنه بابل همزمان با دیگر شهرهای ایران اسلامی، حمایت و پشتیبانی خود را از مردم ستمدیده فلسطین اعلام داشتند... ‎

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل ، مردم همیشه در صحنه بابل همزمان با دیگر شهرهای ایران  اسلامی، حمایت و پشتیبانی خود را از مردم ستمدیده فلسطین اعلام داشتند.

این راهپیمایی همزمان با دیگر شهرهای ایران اسلامی از میدان ولایت  و با حضور آیت الله توکل، نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری، حجت الاسلام والمسلمین روحانی ، امام جمعه بابل، مهندس راز جویان، معاون عمرانی استاندار مازندران،ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل،دکتر نجفی و مهندس نیاز آذری ، نمایندگان مردم بابل در مجلس شورای اسلامی و اقشار مختلف مردم بابل حضور داشتند؛آغازو پس از عبور از خیابان مدرس تا مصلای جمعه بابل پایان یافت.

بابلی‌ها  اعم از کارمند و کارگر، کوچک و بزرگ در طول مسیر شعارهایی مانند «مرگ بر اسرائیل »، «مرگ بر آمریکا »،  نابودی اسرائیل خواسته ملت ماست  را در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به گوش استکبار جهانی رساندند و اعلام کردند که  هیچ ظلمی پایدار نخواهد ماند.

در پایان مسیر قطعنامه سراسری قرائت شد و راهپیمایان برای ادای آخرین نماز جمعه در ماه رمضان به سمت مصلای جمعه این شهررفتند.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها