فارسی| En امروز : 18 مرداد 1399

توسط فرماندار بابل انجام شد

پیام تقدیر و تشکر فرماندار ویژه شهرستان بابل از حضور پر شور مردم فهیم شهرستان در راهپیمایی روز قدس

کد خبر : 82764 12 خرداد 1398
پ

فرماندار ویژه شهرستان بابل از مردم این شهرستان به دلیل حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس تشکر کرد... ‎

پیام تقدیر و تشکر فرماندار ویژه شهرستان بابل از حضور پر شور مردم فهیم شهرستان در راهپیمایی روز قدس

 متن این پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

 

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به یقین راهپیمایی روز قدس، یکی از یادگارهای ارزشمند امام خمینی(ره) و تجلی دوراندیشی آن امام همام  نسبت به مستضعفین و ملت مظلوم فلسطین می باشد.

شما مردم  فهیم شهرستان بابل این بار نیز با اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری و با حضور حماسی، پرشکوه و عظیم خود در همایش بزرگ خروش ملت در راهپیمایی روز قدس در سال 1398، حمایت همه جانبه خود را از مستضعفین و مردم مظلوم فلسطین به ویژه دفاع از مردم بی دفاع و مظلوم غزه اعلام نمودید.

راهپیمایی روز قدس نماد و نشانگر انسجام و وحدت مسلمانان برای مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی است که حضور یکپارچه مردم شریف شهرستان بابل به همراه  ملت بزرگ ایران و آزادگان جهان، نمادی از وحدت امت واحده برای مبارزه با مستکبران بود و همین وحدت و انسجام موجب یاس و ناامیدی دشمنان می شود .

لذا از شما مردم همیشه در صحنه، خانواده های محترم شهداء، جانبازان ، ایثارگران ، علما،روحانیون ، بسیجیان ، معلمان ، کسبه ، اصناف و همه ی اقشار که با حضور در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس که میثاق با امام راحل و شهدا و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و ملت مظلوم فلسطین بود مشارکت و شرکت کردید ؛ تقدیر، تشکر و سپاسگزاری می نمایم .

 

قربانعلی ولی زاده

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل

اشتراک گذاری
پیوند ها