فارسی| En امروز : 25 شهریور 1398

پیام تسلیت فرماندار ساری به مناسبت رحلت امام (ره) و قیام 15 خرداد

کد خبر : 82785 13 خرداد 1398
پ

فرماندار ساری در پیامی سیمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد 42 را تسلیت گفت متن پیام به به شرح زیر است: ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی در پیامی سیمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد 42 را تسلیت گفت متن پیام به به شرح زیر است:

 

14 خرداد سالروز رحلت حقیقت همیشه زنده تاریخ حضرت امام خمینی(ره) و همچنین 15 خردادماه که برگ زرینی است در تاریخ مبارزات ملی علیه استبداد و استعمار، گرامی باد.

بی شک عزت و اعتلای امروز ایران اسلامی، ثمره اقتدای مردم ایران به سیره معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی(ره) است مرجع معظمی که پرچم عظمت اسلام و وحدت مسلمین و نفرت از ظالمین بر افراشت.

پیروان آن امام همام مردمان مظلومی که 15 خرداد 1342 با رشادت، از خودگذشتگی، ایثار و جانفشانی از قدرت‌های پوشالی نهراسیدند و طلوع خورشید انقلاب را در اندیشه های زلال خود به نظاره نشستند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)، سالگرد رحلت جانگداز ایشان و شهدای والامقام 15خرداد را محضر مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و مردم همیشه در صحنه، شهید پرور و ولایتمدار شهرستان ساری تسلیت عرض می‌نمایم.

 

عباسعلی رضایی

فرماندار شهرستان ساری

 

 

 

اشتراک گذاری
پیوند ها