فارسی| En امروز : 25 شهریور 1398

فرماندار ساری تاکید کرد:

لزوم تسریع در بهره‌برداری از نیروگاه زباله‌سوز ساری

کد خبر : 82854 18 خرداد 1398
پ

فرماندار ساری با تاکید بر تدوین برنامه زمانبندی جدید پروژه و اجرای تعهدات توسط کارفرما (شهرداری ساری) و پیمانکار(شرکت تی تی اس) این پروژه خاطرنشان کرد: در جهت تکمیل و راه‌اندازی کارخانه به طور منظم هر 15 روز جلسه‌ای با حضور کارفرما، پیمانکار، مشاور، ناظر و عوامل مرتبط در پروژه برگزار و گزارشات حاصل به فرمانداری مرکز استان ارائه خواهد شد. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی با بیان اینکه تکمیل پروژه نیروگاه زباله سوز ساری برای مسئولان استانی و شهرستانی دارای اهمیت بسیاری است، گفت: با تاکیدات استاندار محترم ، جلسات متعدد و کارشناسی با عوامل دخیل در اجرا و تکمیل پروژه نیروگاه زباله سوز ساری در هفته‌های اخیر در محل پروژه و فرمانداری ساری برگزار شد.

وی با تشکر از صبر و همراهی مردم شریف بخش چهاردانگه و به خصوص منطقه پشت کوه، بیان کرد: تکمیل کارخانه زباله‌سور ساری از اولویت‌های شهری و زیست محیطی مرکز استان مازندران است.

رضایی با تاکید بر تدوین برنامه زمانبندی جدید پروژه و اجرای تعهدات توسط کارفرما (شهرداری ساری) و پیمانکار(شرکت تی تی اس) این پروژه خاطرنشان کرد: در جهت تکمیل و راه‌اندازی کارخانه به طور منظم هر 15 روز جلسه‌ای با حضور کارفرما، پیمانکار، مشاور، ناظر و عوامل مرتبط در پروژه برگزار و گزارشات حاصل به فرمانداری مرکز استان ارائه خواهد شد.

مقام عالی دولت در شهرستان ساری با بیان اینکه دفن زباله در بخش چهاردانگه تبعات زیست محیطی بسیاری به همراه دارد و با تاکید بر لزوم تسریع در بهره‌برداری از نیروگاه زباله‌سوز ساری، گفت: کارفرما (شهرداری ساری) و پیمانکار (شرکت تی تی اس) مکلف شدند پروژه نیروگاه زباله سوز ساری را تا پایان سال جاری تکمیل و به بهره برداری برسانند.

اشتراک گذاری
پیوند ها