فارسی| En امروز : 30 مهر 1398

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران؛

آزاد سازی سواحل از تاکیدات و برنامه های مهم استاندار مازندران است / آزادسازی سواحل توسکاتُک سی‌سنگان نوشهر با روند مطلوبی به پیش می رود

کد خبر : 83682 21 تیر 1398فرهنگی
پ

مهدی رازجویان از آزادسازی سواحل منطقه توسکاتُک سی‌ سنگان نوشهر در بازدید از روند عملیات اجرایی طرح در این منطقه خبر داد و گفت: عملیات اجرایی آزادسازی ساحل این منطقه همچون دیگر نقاط استان با دستور و تاکید استاندار مازندران در حال انجام است و روند مطلوبی دارد. ‎

 

مهدی رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران ضمن بازدید از روند عملیات اجرایی آزادسازی سواحل منطقه توسکاتُک سی‌ سنگان نوشهر، روند انجام کار را مطلوب ارزیابی کرد و گفت:  آزاد سازی سواحل از تاکیدات و برنامه های مهم استاندار مازندران است.

وی اظهار داشت: استاندار بر اجرای کامل طرح آزاد سازی سواحل که در ماه های اخیر در سواحل استا‌ن‌های شمالی در حال انجام است و شتاب گرفته است، عزم مجدانه و تاکید وافر دارند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران، افزود: در همین راستا و در پی دستور استاندار مازندران در جلسه ستاد آزادسازی سواحل مبنی بر اجرای این طرح در فرصت یک ماهه، شاهد تسریع در اقدامات در سواحل مازندران در این راستا هستیم.

مهدی رازجویان، مازندران ادامه داد: طبق دستور استاندار در ستاد آزادسازی سواحل، عملیات اجرایی آن در  نقاط مختلف استان در حال اجراست و در این منطقه هم اجرا شد.

رازجویان خاطرنشان کرد: با جدیتی که در دستگاه‌های متولی وجود دارد و عزمی که در  فرمانداران ایجاد شده و باید تقویت شود، امید است که بتوانیم تمام سواحل را آزاد کنیم و مردمی که به عنوان گردشگر از همه جای میهن به این استان می‌آیند از موهبت خدادای سواحل دریا استفاده کنند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری