فارسی| En امروز : 19 آذر 1398

روابط عمومی فرمانداری بابلسر:

آخرین اقدامات آزادسازی حریم 60 متری سواحل در شهرستان

کد خبر : 83944 31 تیر 1398
پ

فرماندار بابلسر از آخرین اقدامات آزادسازی حریم 60 متری سواحل در شهرستان خبر داد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، اسماعیل حسن زاده در جلسه ستاد آزادسازی سواحل که عصر امروز سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، از آخرین اقدامات آزادسازی حریم 60 متری سواحل در شهرستان خبر داد.

وی در این نشست که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی استان و شهرستان و مدیران مجتمع های رفاهی برگزار گردید گفت: آزادسازی حریم 60 متری اماکن دولتی و ارگان های وابسته به دولت تعیین شده از سوی منابع طبیعی، آب منطقه ای و سازمان بنادر و دریانوردی استان مازندران جهت استفاده عموم مردم در بابلسر اجرایی می شود.

حسن زاده ادامه داد: از ابتدای چپکرود تا ابتدای خزرشهر در حوزه استحفاظی شهرستان بابلسر بوده و در تمام مسیر باید آزادسازی اجرایی شود.

فرماندار شهرستان بابلسر خاطر نشان کرد: این اقدام برای بهره مندی مردم از حریم 60 متری دریا بوده و همه باید کمک کنند تا با کمترین تنش اجتماعی در سطح شهرستان اجرایی شود.

مقام عالی دولت تدبیر و امید در بابلسر بیان داشت: سازمان بنادر باید براساس قانون و دستورالعمل ابلاغی نسبت به جمع‌آوری اسکله های غیرمجاز اقدام کنند.

وی در پایان تصریح کرد: آزادسازی حریم در سطح شهرستان در حال اجرا بوده و این طرح در ادامه آزادسازی ارگان های دولتی و وابسته به دولت است.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها