فارسی| En امروز : 15 تیر 1399

قربانعلی ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل:

در چهل سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد برکات بسیاری از پایگاه فرهنگی نماز جمعه در سطح کشور بودیم.

کد خبر : 84171 7 مرداد 1398
پ

در آستانه پنجم مرداد چهلمین سالروز اقامه نمازجمعه در جمهوری اسلامی ایران، قربانعلی ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل بعنوان سخنران پیش از خطبه های نمازجمعه اظهار داشت:از رهنمودهای ائمه جمعه خصوصا امام جمعه بابل حاج آقا روحانی. تشکر نموده؛ زیرادر چهل سال انقلاب اسلامی شاهد برکات بسیاری از این پایگاه فرهنگی در سطح کشور بودیم. .. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل، در آستانه پنجم مرداد چهلمین سالگرد اقامه نمازجمعه در جمهوری اسلامی ایران، قربانعلی ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان بعنوان سخنران پیش از خطبه های نمازجمعه اظهار داشت:از رهنمودهای ائمه جمعه خصوصا امام جمعه  بابل حاج آقا روحانی. تشکر نموده؛ زیرادر چهل سال انقلاب اسلامی شاهد برکات بسیاری از این پایگاه فرهنگی در سطح کشور بودیم. 

وی افزود: به فرموده رهبر انقلاب، نمازجمعه رسانه ای شد که با وجود رسانه های به روز دنیا بسیار کارآمد تر جلوه کرده است.

تریبون نمازجمعه باید با ایجاد وحدت و همدلی بیشتر به تقویت نظام کمک نماید.

این مقام مسئول افزود:رهبر معظم انقلاب فرمودند: روحانیت، ائمه محترم جمعه و جماعت همواره بسط دهنده وحدت و همدلی بین مردم و مسئولین بوده اند.

 ائمه محترم جمعه به عنوان بازوان فکری و سیاسی نظام در رفع کمبودها و کاستی ها می توانند یاری گر بسیار خوبی برای مسئولان در ارائه خدمات مطلوب به جامعه باشند.

نمایده عالی دولت در شهرستان بابل خاطرنشان کرد:یکی از برنامه ها و اقدامات جدی اینجانب در طول دوران مسئولیتم ارتباط بدون تشریفات با مردم بوده و هست و در همین راستا ارتباط هفتگی مسئولین با مردم شهرستان از تاکیدات فرمانداری در شهرستان است.

ولی زاده ادامه داد:در برخی از روستاهایی که برای دیدار با مردم می رفتیم مردم اعلام می کردند که ما در طی این چهل سال فرماندار را در بین خودمان ندیدیم. البته اینگونه ارتباطات از نزدیک و شنیدن مشکلات مردم به صورت چهره به چهره از وظایف ماست.

رسالت امروز ما مسئولیت اجتماعی است. رسالت اجتماعی بهترین خدمات و رفاه برای مردم این شهرستان است.

وی ادامه داد:در سال ۹۸ با توجه به پیگیریهای استاندار و نماینده های شهرستان بودجه شهرستان با 5/17 درصد افزایش به ۸۲ میلیارد تومان رسید.

 سعی کردیم بخش ها و روستاها را بر اساس اولویت تخصیص اعتبار بدهیم و پروژه های نیمه کاره را دراولویت قرار دهیم.

این مقام مسئول تصریح کرد:پروژه های شاخص شهرستان بابل در سال ۹۷ عبارتند از: ساخت فاز یک سکوهای ورزشگاه هفت تیر بود که در هفته دولت افتتاح خواهد شد و کلنگ فاز دوم  آن به زمین زده خواهد شد.

 گاز رسانی به ۱۰ روستای مناطق دور دست شهرستان و امسال هم ۱۵ روستا از این مناطق در برنامه می باشد. افتتاح ساختمان بخشداری لاله آباد، افتتاح ساختمان خانه بهداشت، لایه روبی رودخانه ها، کاوش تپه باستانی روستای بزرودپی، برپایی جشنواره وارش، آغاز عملیات محورهای مواصلاتی شهرستان بابل، اخذ سه مجوز بوم گردی در سطح شهرستان .

ولی زاده پروژه های مدنظر کمیته برنامه ریزی شهرستان در سال ۹۸ را آغاز عملیات  تعریض محور بابل- شیرگاه، افتتاح و راه اندازی کلینیک تخصصی شمال کشور، اعتبار حدود ۵۴ میلیارد تومان برای آب شرب  شهرهای گروه الف که راه ندازی و بهره برداری از تصفیه خانه شهرهای گروه الف را در بردارد، تعریض محور جاده قدیم آمل- بابل، تکمیل پرژه فاضلاب شهری بابل، ایجاد طرح هادی و روکش آسفالت  در بیش از ۷۰ روستای شهرستان  و افتتاح برج اصناف بابل به عنوان بزرگترین برج اصناف کشور در هفته دولت عنوان کرد.

 وی در پایان از اعضای شورای تامین شهرستان بابل که در راستای تامین امنیت شهرستان گام های موثری بر میدارند قدر دانی کرد.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها