فارسی| En امروز : 30 دی 1399

گزارش تصویری

ششمین جلسه طرح توسعه فریدون کنار در روستای سوته به ریاست مهندس نصیری برگزار گردید.

کد خبر : 84264 9 مرداد 1398
پ

دهیاران کمربندهای خود را باید جهت توسعه روستا با توجه به فرصت بوجود آمده برای تعالی وپیشرفت روستای خودشان سفت ببندند. ‎

 

 

چهارشنبه 98/5/9 ششمین جلسه طرح توسعه فریدون کنار در روستای سوته از بخش مرکزی شهرستان به ریاست مهندس نصیری وبا حضور دیگر اعضای محترم کارگروه برگزار گردید. مهندس نصیری در جلسه پیگیری طرح توسعه شهرستان اظهار کرد: توسعه واقعی زمانی محقق می‎شود که تک ‎تک مردم این شهرستان به توانمندی واقعی برسند. وی تصریح کرد: هر وقت زن و مرد و پیر و جوان فریدون کناری به این باور رسیده باشند که دستیابی به توسعه با وجود ظرفیت‎ها و توانمندی‎های خدادادی و منابع انسانی‎اش، حق همه مردم این شهرستان است قطعا از آن روز می‎توان فریدون کنار را شهرستان توسعه ‎یافته دانست.

مهندس مولائی معاون برنامه ریزی وهماهنگی امور عمرانی فرمانداری گفت: هم‎اکنون بنیه شهرستان به خاطر محرومیت‎هایی که از سال‎ها ی دور در رنج بودند، ضعیف است یکی از اقدامات مهم و اساسی که در «طرح توسعه » باید دنبال شود تشویق و ترغیب سرمایه‎گذاران ، برای سرمایه‎گذاری در این شهرستان است.وی تصریح کرد: ما همه زمینه ها وزیر ساخت های لازم را برای سرمایه گذار واقعی فراهم و برایشان فرش قرمز پهن خواهیم کرد. مولائی گفت: دهیاران باید کمربندهای خود را جهت توسعه روستا با توجه به فرصت بوجود آمده برای تعالی وپیشرفت روستای خودشان سفت ببندند.

مهندس مولائی به ضرورت اجرای پروژه‌های اقتصادی با محوریت بخش خصوصی، دولتی و پروژه‌های زیرساختی با محوریت اشتغالزایی تاکید کرد و یادآور شد: کمیته‎‎ معین درراستای کمیته اصلی در هر روستا متشکل از دهیار، شورا، فرمانده پایگاه ،امام جماعت مساجد وهیئت امنای مساجد  با مسئولیت های تعریف شده ایجاد شود تا برنامه‎های محوری توسعه در سطح استان را برای روستا پیگیری کند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
نظر سنجی

آیا از محتوی سایت فرمانداری فریدونکنار راضی می باشید؟

بلی
خیر
پیوند ها