فارسی| En امروز : 19 آذر 1398

با حضور هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر،مسوول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران، و مسوولان؛

حجت الاسلام فلاح بعنوان امام جمعه زاغمرز معرفی شد.

کد خبر : 84367 13 مرداد 1398
پ

در این مراسم با تقدیر از زحمات حجت الاسلام موسوی تبار امام جمعه سابق زاغمرز، حجت الاسلام "شعبان فلاح باغبانی" به عنوان امام جمعه جدید دهستان میانکاله به مرکزیت زاغمرز معرفی شد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهشهر، با حضور هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر حجت الاسلام محمد انتظاری، مسوول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران، و جمعی از مسوولان، حجت الاسلام شعبان فلاح به عنوان امام جمعه جدید زاغمرز معرفی شد.

فرماندار بهشهر هم در سخنانی افزود: قدرتمندی، عزت و ایستادن در قله آزادگی ثمره خون شهدایی است که پشت سر ولایت حرکت کردند.

هادی خنجری گفت: قدرت امامت و ولایت افتخاری است که نصیب حالمان شده است و عزت ما به برکت ولایتمداری است و همه ما باید در سایه رهبری و ولایت، خدمات خوبی به مردم ارائه کنیم.

مسوول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه مازندران با اشاره به نقش حاکمیت برای اجرای نماز و نماز جمعه گفت: این نقش حاکمیت مصمم است و بعد از چهل سال انقلاب شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی همچنان در دستور کار است.

حجت الاسلام انتظاری اظهار داشت: نماز جمعه، نمازی عبادی، سیاسی و دشمن شکن است و ائمه جمعه در این صفوف منسجم، دستاوردهای دینی، فرهنگی و اجتماعی را بیان و در راستای سیاست های رهبری حرکت می کنند.


در این مراسم با تقدیر از زحمات حجت الاسلام موسوی تبار امام جمعه سابق زاغمرز، حجت الاسلام "شعبان فلاح باغبانی" به عنوان امام جمعه جدید دهستان میانکاله به مرکزیت زاغمرز معرفی شد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها